gorerated

3 body

<< předchozí 1 2
    • 14.10.2019  15:36
    Marta (TV pořad) (2019)

Opravdu smutné kdo všechno u nás může být v televizi, a co hůř... označit se jako "talkshow" !! Jak někoho může bavit poslouchat krávu o tom, jak se baví s kreténama který nikoho ve skutečnosti nezajímají. Přesně kvůli těmto lidem a jejich debilním žvástům umírají děti v Africe, a možná ještě někde (ne že by mě to nějak sralo). Ale pokaždé když Marťa(n) otevře hubu, tak jeden černoušek pojde na ebolu. A když to samé udělá nějaký její host, tak vychcípá celá vesnice, voda zůstane otrávená a už nikdy tam nevyroste ani zrnko pšenice.

• 14.10.2019  15:18
    Malé lásky (TV pořad) (2017)

Ještě že jsem emoční mrzák, a nesnášim parchanty. Musel bych se sám oprcat rozbitou lahví, každý večer na tohle čekat a čumět jak vygumovanec, kterých je bohužel v tomto státě pořád přes 30%.

• 10.10.2019  14:28
    Premiér (TV seriál) (2019)

Zrovna lezim v nemocnici kde jsem musel podstoupit operaci. To znamena ze jsem se probudil s cevkou v mocaku. Kdyz mi to vyndavali, videl jsem vsechny svaty. Sestoupil ke me svaty petr, a rika ze muj cas jeste nenastal. Potom co mi curakem projelo vojsko mordoru slozene z rezavejch ziletek. Dva dny jsem nosil vlozku na unik krve a pri pomysleni na to vyndavani se mi kroutej i nehty na nohou deti ktere nemam. Bych si klidne celou tuhle proceduru dal znova a jeste bych podekoval. Nez abych videl jen minutu tohoto hnisaveho vytoku ktery se zdraham oznacit za televizni zabavu.

• 23.4.2019  19:02
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

Pět hvězd dávám jen kvůli kozám. Nicméně jestli neukáže i cecky jako takové, a bude to jen nějaký rádoby "instagram" foto kde si je bude zakrývat rukou nebo jako jakákoliv jiná tuctovka čímkoliv jinym. Měním na "ODPAD" !! Takže to berte jako moji záruku.

• 25.12.2018  14:33
    Amyino plodné lůno (TV seriál) (2013)

Obtloustlá parodie na Bridget Jonesovou, není to vtipné, není trapné... je to prostě debilní. Takhle to dopadá, když se ženská snaží dělat tenhle typ humoru. Světe div se... nefunguje to.

• 19.8.2018  21:53

Po dlouhe dobe originalni zombie namet. Tohle jsme si urcite jednou predstavovali vsichni, ze by jsme zustali v nejakem cinzaku a presne to co dela hlavni hrdina, by jsme nejspise delali take. Mam rad filmy kde se zameruji na jednotlivce a pribeh muze byt v podstate uplne vedlejsi. Je to takovy "trosecnik" bez toma hankse. Prekvapila me predevsim uroven gore efektu. Kterych je sice mene, nez by se na zombie film sluselo. Ale aspon se nesnazi je schovavat nekam za zaber kamery nebo do tmy, jako jine nizkorozpoctaky. Rozhodne doporucuji vsem fandum zombie zanru. Nechapu zde to nizke hodnoceni, holt zase radoby intelektualni kavarna.

• 2.6.2018  07:04
    COOL Wave (TV pořad) (2018)

Hrozná demenťárna. Z Coolu se stává čím dál tím více sračkoidní televize ala Nova, Prima, ČT apod. Kdo normální v dnešní době se chce dívat ve státě, které má jediné vlny, když jede po řece parník, na to jak někdo někde s inteligencí použitého dilda serfuje. Naštěstí diváci dali najevo, co si o tomto pořadu myslí, a Cool ho radši přesunul na přijatelnější čas někam mezi 11 a 12 večer v pondělí, kdy ho má šanci vidět jen pár lidí.

• 28.5.2018  22:40
    Štiky (TV pořad) (2018)

Kazdy to jiste zname. Minimalne kazdy z nas to nekdy zazil. Rano se clovek vzbudi, v hube ma jak v popelniku, kde byl obsah chrchlu a vajglu. Vycistit zuby si moc nepomuze. Chut k jidlu neni zadna, z pohledu na vse co prochazi krkem, se cloveku dela knedlik v jicnu. Dostavuje se bolehlav a celkova nechut neco delat. Pak prichazi vysvobozeni v podobe rychleho uprku na hajzlmisu a nebo nejblizsimu umyvadlu. Vsechno z druheho dne jde spatnou cestou ven. Davici reflex se dostavuje uz jen pri pohledu do misy. Clovek se prave mohutne vyblil a na svete je zase krasne. Presne takto by se dal shrnout tento krvavej vred na tv prujem. Od zacatku az presne do konce na to sedi prubeh kocoviny.

• 8.4.2018  17:42

Jsem tak neskutecne nasrany ze jsem tuhle sracku videl, ze to nelze slovy ani vyjadrit. Reziser a herci me doslova okradli o hodinu a pul meho drahocenneho casu. Kdybych mohl, normalne jim za to rozbiju hubu. Naprosta zbytecnost, nikdy uz se na to nikdo nedivejte !! Radsi pet minut babovresku, nez sekundu tohohle.

• 31.3.2018  15:58
    Single Lady (TV seriál) (2017)

V cesku nemuze nikdy vzniknout dobry serial. Vsechno je spatne! Vetsi sranda je chytit uplavici a vysrat se z podoby. Herci nudni jak destiva nedele. Plodkova na to nema utahnout cely serial, a navic ji tu roli neveri ani petilete deti. Jeji "spoluherci" jsou zapomenutelni stejne jako spoluzacka seda myska, ktera vas tajne milovala na zakladce. Lituju ze jsem to videl, tu pulhodinu jsem mohl venovat vyzkumu rakoviny napr. Sice bych nic nevymyslel, ale i tak by to bylo hodnotnejsi.

• 18.12.2017  22:36
    Underground Comedy (TV pořad) (2014)

Radeji bych si nechal ponorit ruce do kyseliny, nez pohnout koutkem ust na znameni usmevu. Jakykoliv pokus okopirovat neco, co funguje v zamori, u nas dopadne tak tragicky jako vanocni trhy v berline. Lidi co na to dokonce chodi nazivo, si musi doma propichovat genitalie rezavou jehlou, jinak si tenhle sadomasochismus nedokazu vysvetlit.

• 18.12.2017  22:29
    Tos neviděl! (TV pořad) (2017)

Nazev to v podstate vystihuje. Protoze fakticky "tos nevidel". A uz asi nikdy neuvidim, protoze jsem kompletne prisel o zrak. Tohle z rohovky nevokrouhne uz ani paprsek smrti vyvynuty severni koreou.

• 1.7.2017  19:06

Wolverine je Hugh Jackman, a Hugh Jackman je Wolverine. Jestli někdy vznikne nějaký film s rosomakem, aniž by ho hrál. Bude to obyčejné kacířství !! Měla by o tom být sepsaná nějaka celosvětová dohoda. Že už nikdy tahle postava ve filmu nevystoupí.

• 18.6.2017  19:54
    Chappie (2015)

Tak tohle je uplne mimo! Nejenom ze me neskutecne sere "mindža" a "jolanda vysrana". Ale nejvetsi problem mam s "čapím". Je to doslova jar jar v robotickem provedeni. Po districtu a trochu slabsim elysiu jsem se na tenhle film tesil, o to vetsi bylo moje zklamani. Radsi si pustte cislo 5 zije.

• 29.1.2017  13:19
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Dalsi plejada do fronty sracek na ceske televizi. Tenhle čoko vlak je uz delsi nez polarni expres spolu s expresem do bradavic. Banda hovad, ktera by neprezila ani na brehu machova jezera. Opravdu ukazka ceske zaprdenosti a demence. Ve lzich, intrikach a udavani jsme prebornici. Takze verim ze v tomhle se vetsina lidi najde. Projev moderatora je vazne tragedie. Sam nejsem zadny "bluray koranteng", ale takhle nudne a blbe bych nemoderoval ani kdybych zapil baleni valia lahvi vodky. Co se tyce samotnych soutezicich, tak je to vazne zase vykvet. Ktery prima vybirala asi opravdu dukladne, aby predvedla v tv opet ty nejvetsi ubozaky, jako v pripade predchoziho "kdo prezije". Kdyby slo o opravdove preziti, a nataceci stab dotycne pokoutne neladoval zradlem. Tak je brzo po nataceni. Jelikoz vsichni vychcipaj do druhyho dne. Cela soutez se nese v duchu oplachovani kund a kouli ve slane vode, a pochrapavani ve stinu. Zabava hodna leda tak s dvacitkou hrebikem v mozku.

• 11.11.2016  14:40
    FREEzone (TV pořad) (2016)

Jednu hvězdu dávám ze soucitu, že si v dnešní době internetu ještě někdo myslí že ukáže něco, co nikdo ještě neviděl. Tyhle pořady jsou aktuální asi jako šprcka z ovčího střeva. To co se jeví v těchto pořadech jako "premiéra" všichni už viděli jako mladý kdysi na internetu a ti samí lidé v době kdy to vidí v těchto pořadech, dávno oslavují druhého potomka.

• 11.11.2016  14:19
    Parťáci (TV pořad) (2016)

Proboha proč si někdo myslí že to někoho zajímá, a ještě navíc někoho zajímaj trapný "Youtubeři"? Ten kdo se u toho někdy byť jen pousměje nebo mu cukne koutek úst směrem nahoru by si zasloužil vyválet ve střepech z injekčních stříkaček co se válej kolem pražské kliniky a do konce jeho mrzkého života by mu mladej Stropnickej do hlavy "šrouboval" t jeho vypatlaný názory !!

• 21.7.2016  18:03
    Potkali se na sídláku (TV seriál) (2015)

Něco tak nevtipného může vzniknout pouze na jediném místě v celé širé galaxii. V České republice.

• 30.4.2016  17:05
    Těžká dřina (TV pořad) (2011)

Rozhodně v televizi dávají větší hovadiny. Tohle je ještě relativně koukatelné. nicméně nevěřím že by někdo při jakékoliv práci, ať je to uklízení po krávách nebo bordelu. Byl takový šílený vrták jako moderátor.

• 30.4.2016  16:59
    coolMEN (TV pořad) (2012)

Odpadů pro tento odpad nebude na světě ba ani v celém vesmíru nikdy dost !! Navíc kdo kdy viděl pořad pro muže který uvádí dvě buzny?!

• 30.3.2016  20:14
    Na vodě (TV seriál) (2016)

Český herci se už několik posledních let snižují ( nebo nesnižují, těžko říct ) k tomu, že ve všech filmech, seriálech, pornu... hrají bezduché blbečky k politování. Celý seriál navíc totálně postrádá logiku, jelikož přístav okupují existence, které v podstatě v reálném životě by neměli ani na holobyt obývaný Věrou Bílou. Ale v pohodě utáhnou hausbot v Pražském přístavu. Co to bude příště? Rodina Syrských uprchlíků na hraně chudoby obývá pětihvězdičkový hotel Savoy v hlavní roli Sagvan Tofi? No jestli to za pár měsíců uvidim v televizi, tak mi ukradli nápad.

• 30.3.2016  19:51
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Nova s Primou se očividně předhání v tom kdo přinese na obrazovky větší žumpu. Za chvilku budu muset v obýváku chodit v gumákách nebo jezdit hovnocucem. Při každém náhodném přepnutí TV na tohle, nebo jinou oblíbenou břečku Čecháčků mi ze všech HDMI výstupů a jiných kouzelných zástrček teče hnědá hmota nepodobná té, co se ze mě line po kýblu KFC a třech časopisech na záchodě. To že příběh hraničí s inteligencí reklamy s Alzákem je jen třešnička na dortu.

• 25.8.2015  19:31
    Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál) (2015)

Jsem zhnusen na nejvyšší míru !! Dokonce až tak moc, že mě to donutilo se přihlásit a po dlouhé době napsat komentář !! Tohle že má být spin-off fenomenálního Walking Dead ?! Tenhle kus srance ?! Tragičtější pilot bych možná viděl leda tak v Bollywoodu, akorát s tím rozdílem že tam bych se té absurdnosti aspoň zasmál. Postavy jsou nudné a tuctové jak Novácká Ulice. Děj je totálně o ničem, a kdyby se tam na začátku neobjevila scéna se špatně namaskovaným nemrtvím, jeden by si řekl že bude sledovat první sérii o rodině která se snaží vyléčit svého závislého "zmetkosyna". AMC se měla na tento patos raději vykašlat a vynaložené finance vložit do regulérního seriálu Walking Dead a diváka lačnícího po mrtvolách dovézt ještě do větší extáze. Z tohohle mi leda tak namísto vzrušení z dobře rozkřachlé lebky na obrazovce naskočí maximálně bradavice na noze která zhnisá, a upadne i s nohou až pod kolenem.

• 7.2.2015  13:23
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Po celkem slušném Re-playi a Applikacích vyrukuje Cool s takovouhle těžkou náloží! Když už myslím že mě na českých stanicích nemůže nic překvapit, tak přesně tohle je ten případ kdy mě to doslova kopne do držky a na zemi mi ještě šlápne na koule a flusne na mě. Prima Cool se rozhodla sebrat jakési Youtubery které nikdo nezná ( i když počítadlo fanoušků říká rádoby něco jiného ) hodila je to jednoho pokoje s PS4 a kompem. Řekla jim hrajte hry které už všichni hráli a dohráli a snažte se být u toho vtipný. Namísto toho se divák dostává na ten nejnudnější videoherní dýchánek na světě kde je zábavnost asi na takové úrovni jako když by Marek Eben předčítal leták z Lídlu na softshellové bundy za tři stovky. Tento pořad by dostal jednu hvězdičku možná v tom případě že by se zvrhl v příšernou bukkake party s jedinou holkou v místnosti. Pak by teprve mělo smysl pro pár úchyláku si to ještě zapnout. Takhle to zůstává jen jako trezorová záležitost pro sadomasochisty co se u toho budou dobrovolně mučit. EDIT: Takže Prima se rozhodla že původní nezajímavý a k uzoufání nudný koncept nahradí ještě horší věcí, a to tím že se obklopí "lidmi" (Spíše ukrutnými kreatůrami) který nějakým zvráceným způsobem dospěli k tomu, že mohou formovat a hodnotit trendy na internetu hlavně z řad tzv Youtuberů. Proboha kdo by na to chtěl koukat? Normální člověk se musí za to co předvádí tyto rádoby hvězdičky stydět ! Vrchol nevkusného a nudného pokusu o humor až se divím že se k tomu nechal přemluvit i Sokol. Proto apeluji na Primu, když už vysíláte takový odpad, tak aspoň jeden odpad ukončete a zůstaňte si klidně dál brakovou televizí. Ale už přestaňte mučit oční bulvy diváků. Nebo zvolání "Pozor, teče ti sklivec" !! Vejde do dějin.

• 20.7.2014  21:14
    Stahovák (TV pořad) (2009)

Pokud existuje něco jako úplné maximální dno trapnosti, je to přesně tohle. Krvavý průjem je větší zábava než tohle, a vyloženě se dívat na videa které jsou starší než internet sám je seberouhání.

• 21.6.2014  09:04
    Králové šrotu (TV seriál) (2010)

Mě to baví, jsou to obyčejní týpci (někteří sice trochu zaostalý) kteří se snaží uživit. A když někoho může bavit hltat vymaštěnce typu Kardashian nebo Hilton, tohle je oproti tomu hotový "Forest Gump" reality show.

• 12.1.2014  13:26
    Spiknutí (1997)

Asi nejlepší herecký výkon Mela Gibsona. Jerry je sice otravný pro všechny okolo ale nelze mu říci "ne".

• 15.8.2013  12:19
    QI - na vše máme odpověď (TV pořad) (2013)

Úplné totální dno suchýho hajzlu někde v zahrádkářské kolonii. To měl být jako zábavný pořad? Ne tedy že by mě cokoliv České produkci kdy překvapilo, vrchol nevkusu a trapnosti jsme už zažili 1000x a tohle je jen další do pořadí. A nevím proč si někdo myslí že to vyčpělá fetka diskoték (To já ne, někdo mi hodil něco do pití) a trubka z rádia zachrání. Už z upoutávek bylo nadmíru jasné že sliz "trapnosti" poteče z LCD jako menzes! Táhle, dlouze a několik dní!

• 14.6.2013  22:46
    Dredd (2012)

Byl jsem naprosto unešen jak dobře to vypadalo, bavil jsem se od začátku do konce a Dredd vypadal a hláškoval přesně jako v komiksu. Nekompromisní, brutální, "lampion" :D ... rozhodně doporučuji všem, kdo se chtějí bavit u skvělého akčního filmu. To co nedokázal Sly, dokázal Urban s minimálním rozpočtem. Doufám že bude i dvojka, a i trojku bych si nechal líbit! Opět by se mohl objevit Mean Machine který byl z prvního filmu to nejlepší k vidění.

• 26.5.2013  16:37
    Star Trek (2009)

Star Trek jsem nikdy nemusel, ani podobné blbiny. Ale tohle se mi hodně líbilo. Především Simon Pegg jako pan Scotty a i když jsem zmínil že Star Trek nemusím, pan Spock je pro mě tak trochu legendární a kultovní. Proto mě i potěšila jeho role v podobě Leonarda Nimoye.

<< předchozí 1 2