The Gray Man (2022)

Ach... ty ma velka ocekavani... V 70% filmu jsem to musel vypnout a dokoukat pozdeji... Jedina pozitivni vec na filmu byl Chris Evans.. Jinak jde o uplne dalsi zbytecnou akcnarnu s totalne nezazivnou zapletkou i celym pozadim..  Nekolikrat z Prahy udelali Berlin, cesky policajti houkacky jak cetnici ze saint trope :-D Celkove film prosel obri post produkci v podobe efektu mlhy, prachu, vystrelu, vybuchu a to mi vadi asi nejvic.. Cele to na me pusobilo umele... Ne-uveritelne...  Dalsim zaporem je pak dabing.. Ackoli povazuji za cesky dabing jeden z nejlepsich na svete.. a jsem ten typ ktery rad dabing vyhledava.. Tady mi stali vlasy na hlave .... Vazne snimek ktery kdyz neuvidite, budete spokojene zit dal.. Zajimalo by me kde se promitl ten obri rozpocet, jelikoz ani to nepomohlo.. Predpokladam ze ho spolkl hvezdne obsazeni a ten zbytek se varil na koleni..

Batman (2022)

Tak tohle si vic jak 2 hvezdy nezaslouzi.. Nejhorsi batman vsech dob.. totalni nuda.. vazne 3 zabity hodiny..Herce si meli nechat ve twilight a nikde se vic neukazovat. Batman ztratil tu dravost, drive... Kdyz lezl ze stinu, chtelo se me spis smat.. Hadry jak z aliexpressu, batmobil 😀to bylo jako co... totalni vysmech....  Kdyz by to nebyl batman, tak to nehodnotim tak kriticky a fajn krimoska na kouknuti... Cenim obsazeni Alfreda a hlavniho vysetrovatele... Jinak tomu filmu chybi uplne vse. Jeste ze jsem na to nesel do kina a pockal si na HBO. Batman byl vzdy drsnak s hromadou vychytavek, ktery mel jasne definovanyho a blaznivyho zaporaka, ktery se celou dobu predvadel v plne krase.. Tady ma batman ho*no, hadry z vyprodeje, batmobil z bazace..Hraje si na policajta, ktery se snazi vyresit pripady pateho okresku. Zaporak vam na zacatku zamava a zbytek filmu je upozadenej a nejteryma vrazdama se snazi hrat beckovy SAW.  Kdyz by to nebyl batman.. dam asi i o dve hvezdicky vic.. ale jestli to mel byt batman.. tak to fuj

Půlnoční nebe (2020)

Tenhle film je podivnost samo o sobe. Na pohled dobry namet, obsazeni i vizual... Na ten druhy totalne nedomysleny, nedodelany, utahany a na konci naopak rychle utnuty pribeh. 2 hodiny totalniho nic... 1 hvezda za Cloneyho a ta druha za vizual... Vic si to bohuzel nezaslouzi. Bez vycitek se muzete filmu vyhnout obloukem a radsi si znovu pustte Armagedon :-)

Rambo: Poslední krev (2019)

Jasne nikdy to uz nebude rambo jako driv... Kazdopadne tenhle dil si servitky urcite nebral a nesnazi se jit ve stopach posledniho trendu kde vse dopadne nejlip jak muze a skonci happy endem. Je to brutalni podivana s legendarnim Silvestrem S. Film urcite nezklamal

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Skvele herecke obsazeni. Ale pribeh...... to vlastne pribeh nema :-D.. utahany je to jak blazen a pointa 0. Jeden z nejvic divnejch filmu co jsem kdy videl.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Naprosto fenomenalni zakonceni. Mozna vice povidani nez deni, ale kdo ma rad star wars nebo sw dokonce miluje tak to je povinnost! Myslim se prubeh, ktery opravdu nikdo necekal a konec, ktery mozna trochu zamrzel... neni to ale pohadka :-) doporucuji zajit! Snad na tuto legendarni znacku nejaky film jeste navaze.

Bez věcí nad věcí (2018)

Myslím ze hodnocení filmu 70% je adekvatni. Film je zabavny, ma zajimavou myslenku nad kterou jsem se sam pozastavil. Zacatek je svetlym momentem celého filmu, postupem casu, ale vsemu tak nejak dochazi dech. Nevadi, jako vecerni jednohubka dobre 👍

Pád anděla (2019)

Skvele herecke obsazeni hlavnich postav. Skvele kulisy i prostredi a styl akcnich zaberu tomu sedne jak prdel na hrnec. V momente kdy si rikate ze ten film neni vlastne vubec spatny prileti vrtulnik, vizualne a graficky udelany jak nekym kdo se uci prvni den v after effects. Ou to oko opravdu zaboli. Film se tvari dospele, skvele akcni sceny, dobre postavy, ale v moment kdy si rikate ze to tak opravdu je vas dorazi nejaka scena graficky totalne odflakla s pribehem, ktery nekdo vymyslel asi taky behem vecera u piva. Jednoznacne doporucuji na jedno shlednuti kdyz nechcete premyslet. Kazdopadne film zahodil potencial hlavnich postav a i toho jak byl natocen v xx momentech, ktere vas vzdy jen utvrdi ze to je tuctova beckovka.

Blíženec (2019)

Skvely akcni narez s docela originalnim pojetim. Kdo miluje Willa Smitha z filmu Ja robot nebo Ja Legenda tak si bude libovat, ackoli tento film ani z daleka nedosahuje kvalit dvou zminovanych filmu. Skvele vizualni provedeni, ackoli nekdy je CGI na mladsim Smithovi uz i na me moc. Kazdopadne dvoji role zvladnuta skvele, kdyz primourite oko nad provedenim Smithova druheho ja tak se budete opravdu bavit. Nenarocny pribeh, ktery se odehrava v docela dost lokalitach. Osobne bych dal filmu tak 7/10 👍

Vlastníci (2019)

Netradicni pojeti komedie formou skutecnych pribehu lidi ze schuzi SVJ. Skvele herecke obsazeni, ktere drzi pozornost vtipnymi dialogy po celou dobu filmu a to i přes skutecnost ze se film odehrava po celou dobu pouze v jedne mistnosti. Jednoznacne jde o jednu z lepsich ceskych komedii, ktere jste v posledni dobe mohli videt a pokavad mate nejake zkusenosti ze schuzi svj tak se urcite pobavite. Nekdy lehce nadnesene dialogy, ale opravdu skutecne postavy , ktere v baraku ma snad kazdy. Osobne povazuji za slaby konec, ktery je skoda ze nebyl lepe zakoncen, pripadne doresen jak vse nakonec dopadlo. Osobne bych dal 8/10 a urcite navstevu mohu doporucit. Pobavite se :-)