MiaMahoney

MiaMahoney

Mia Mahoney

Česko

10 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
1 3 5 6 7 8 následující >>
  • 16.6.2010  21:54
  Mr. Bean (TV seriál) (1990)
  ****

  Nemám slov :-).

  • 16.6.2010  21:54
  Zázračná planeta (TV seriál) (2006)
  *****

  Vynikající seriál, mnohokrát je záchranou večera mezi všemi těmi Ordinacemi a Pojišťovnami a bůhví čím vším ještě...

  • 5.6.2010  20:07
  Morgiana (1972)
  **

  Kamera skvělá, výkon(y) Janžurové výborné, krásná siamská kočička a ponurá atmosféra = to jsou plusy. Za minusy považuji zdlouhavost (např. karetní scény!!!), hudbu (kromě jedné skladby) a převážně velká odlišnost od knižní předlohy (nechápu, proč se Morgiana jmenovala kočka, když to byla v knize právě zlá sestra, zatímco hodná byla Jessie). Kniha byla jednoznačně lepší a napínavější.

  • 23.11.2009  13:07

  Méně než průměrná romantická komedie, v podstatě nic neříkající film „z mnoha“. Výkon Meg Ryan je na pováženou, Leopold z minulého století se nad současným New Yorkem také podivuje jen „aby se neřeklo“ a konec je z 99% předvídatelný. To jedno % tvoří téměř do konce otázka, zda zůstane v minulosti Ona nebo v budoucnosti On.

  • 2.3.2009  20:33
  Pomáda (1978)
  **

  K hudbě nemám absolutně co dodat, ostatně právě na ní je Pomáda vystavěná a tento styl hudby poslouchám pořád… Proč ale pro všecko na světě ten příšerný konec?! Olivia Newton John nebyla „nenormální dívka v normální době“, ona byla „normální dívka v nenormální době“. Ovšem proč se nepřizpůsobit většině a z „chudinky“ neudělat "smažku", že ano? Vždyť o tom je moderní svět – ne o tom, zachovat si svou hrdost a dekórum i před partou „rádoby-moderních“ teenagerů! Zničení personality hlavní hrdinky mi zkazilo dojem z celého filmu. Ovšem když to scénáristé cítili jako „posun“ (aniž by pochopili, že je to vlastně „pád“), co se dá dělat… proti gustu… :-/

  • 2.3.2009  18:20

  Pretty Woman byla úspěšná. Nevěsta na útěku úspěšná není. Pardon, ale tento film není ničím víc, než jen nevydařenou sázkou na původní herce (Gere, Robertsová, Elizondo, Miller…) okořeněnou trapným dohadováním dvou osob, u kterých prakticky od začátku víme, že spolu stejně skončí. Občas hysterický, občas provokativně klidný Gere v této roli nepřesvědčí, Robertsová má tu svoji skutečně trapnou (jestli se takhle chovají dospělé americké ženy, pak je to zřejmě zbytečné komentovat) a celková ujetá koncepce filmu má do dokonale pohádkové atmosféry Pretty Woman hodně, hodně daleko. Dvě hvězdičky za soundtrack a Richarda Gerea, „děsícího hady“ :-).

1 3 5 6 7 8 následující >>