• Thriller

Fantasy Island (2020)

Ak očakávate napätie, horor tak toho je vo filme minimálne, samotný film je akousi zvlaštnosťou o plnení si Fantaziíí túžob,vracanie sa hlavných hrdinov do minulosti prišlo mi to skôr ako nejaká hra, Film nestojí za veľa max. za 1 vzhliadnutie,preto Max.2*

Vidím tě (2019)

Slabé , čakal som viac ,než len vyhrožujuceho sa teenagera v dome policajta, kde sa so svojou priatelkou potajme vkradnu obaja a navyše prva polovica filmu poukazuje,čo sa deje a ta druha to iste len s rozdielom , že ukazujú už konkretne osoby, ktoré robia zlo vo filme, Su aj lepšie thrilleri ako tento ,preto 2*

Korunní svědek (2019)

V pohode filmik, neviem, podla čoho su tie % ale určite by mal mat vyššie hodnotenie min. 60%

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Oproti pôvodnému Shining-Slabšie, veľmi prehnané, svietiace oči,lietanie vzduchom ,Jack to zahral lepšie

Rush a vánoční ruch (2019)

Pohodová Americká komědia , ktora rozhodne neurazi ale prave naopak poteší, Oddychovka

Kurýr: Zásilka smrti (2019)

Celkom slušný akčný film a svedkovi vraždy, ktorý je v ochranej väzbe ,Nerozumiem tým negatívnym komentárom,Kto nechce nech zbytočne nestráca čas ale film je Pozerateľný

The Cleaning Lady (2018)

Film o chorej psychopatke, ktorá trpí od detstva a v staršom veku to zužitkuje , hlupy koniec, ako keby mal mať ďalšiu časť

Vánoce v divočině (2019)

Pekný film ,nádherná divočina, o tom aké je užasné si občas vyvetrať hlavu aj mimo mesta a zmeniť tak prostredie

Umění tančit v dešti (2019)

Nádherny, skvelý proste úžasný film zo života, Milovnícu psov si určite prídu na svoje