Solverino

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 31.8.2020  18:50
    #Žiju (2020)

Na to že jsem nic nečekal to bylo překvapivě dobré! Celkem sympatický herci (mladý blbeček) a pěkná korejka. Slušní zombíci. Libí se mi asijská mentalita, s ničím se moc nekakají! :)

• 24.4.2011  09:40

Jedna hvězdička za příjemné prostředí francouzského jihu a pěkné hotelové pokoje. Hlavní hrdina (chcípáček) ještě celkem ujde, ale Vanessa to je naprostej děs běs. Obzvlášť pokud otevře pusu, vypadá jako ukrajinská uklízečka s vytlučenejma zubama - komu tohle přijde sexy?!? I celkově vypada jako vyžilá vysušená (kří)žížala... No slabota! A vtipné to taky moc nebylo.

• 2.4.2016  22:26
    11.22.63 (TV seriál) (2016)

Knížka je tedy o mnoho lepší... nechápu proč je film trochu jinej,,, škoda tý atmosféry co měla knížka, film je takový slabší odvárek...ale pořád je to pitelný :)

• 5.2.2011  20:42
    127 hodin (2010)

Čekal jsem nudu (čím se dá vyplnit +/- 90 minut filmu, když jde jen o řezání ruky?), ale příjemně překvapilo. Vlmi dobrý film, co rozhodně stojí za kouknutí. Doporučeníhodné!

• 10.11.2013  11:45
    2 zbraně (2013)

Spíše podprůměrné. Tyhle filmy mě kdysi bavily, ale začíná to být už nudné... Naivní a průhledné, místo vtipu hodně křečovité, kýčovité a nudné. Stále stejní lidé (Wahlberg) s IQ tykve. Škoda peněz.

• 23.10.2011  12:12

Je třeba film nazírat dobou, kdy byl vytvořen - tedy rokem 1968 - kdy většina zdejších přispěvatelů nebyla vůbec na světě. Ve své době to musela být neskutečná bomba a vizionářské megadílo. Dnes už spíš film pro pamětníky, mladé generaci přijde směšný, hrozně nudný a zaostalý. Některé představy pana režiséra pak dnes už vypadají dokonce směšně. Ale co bude zase za 50 let? Budeme se smát filmům jako Vetřelec apod. a budou je dávat jako filmy pro pamětníky, mladí se budou nudit a usínat... Pokrok nezastavíš :)

• 23.10.2011  12:14

Film se mi líbil mnohem víc než 2001: Vesmírná odysea. Už to není tak utahané a záběry netrvají 15 minut bez hnutí. Také zvuková kulisa je mnohem lepší. Na svou dobu výborná sci-fi. Na 5 hvězdiček to sice není, ale velmi doporučeníhodné!

• 10.10.2010  22:22
    2012 (2009)

Otřesná NUDA! Několik slušných scén renderovaných na počítačích, pár laciných modelů vše propojené meganudnými a megatrapnými politicky korektními bláboly. Výborný product placement SONY a Bentley, zvýšený výskyt černoušků a sociálně slabých američanů, megablbý americký patos a zbytečná délka. Viděno v HD rozlišení (BR), ještě že se to dalo přetáčet, v kině bych musel odejít. Emmerich by zasloužil zlámat prsty a zavřít do blázince. Megadrahá megablbost o megaprdu! Ať tato sračka odpočívá v pokoji... :( Megahnus! P.S. mohlo se to jmenovat "Jak sedmiletá američka přestala čůrat do plenek!" hnus velebnosti!

• 29.5.2020  21:17
    3 from Hell (2019)

Otřesné přehrávání, stupidní naivistické zpracování. Vypadá to jak studentský film na umělecké střední škole, křečovité přehrávání, stupidní trapné dialogy a debilní děj. Prostě o hovně. Komu se tohle může líbit?

• 27.2.2010  22:33

Dal bych odpad!, ale za p.Hubu dávám jednu hvězdičku, je skvělý! Jinak jde o moc dlouhou a nudnou reklamu sponzorovanou výrobcem tabákových výrobků. Děsně nesympatický "básník světového kalibru" v podání děsně nesympatického blonďáka s usmolenou patkou, sypající moudra na úrovni "Slunce, seno a pár facek", hrající ho si na frajera za prachy, který doma ukradl. Opravdu otřesnej zážitek, nechápu jak z něčeho tak plytkého může být někdo tak nadšený? Hodně podprůměrná záležitost. Film roku? Děkuji, možná nejblbější film roku!

• 11.2.2011  10:58

Tak jsem byl zvědavej na pokračování, ale ztráta času. První díl velmi velmi dobrý, pokračování skoro na odpad!. Jedna hvězdička z piety k prvnímu dílu. Tak takhle teda ne, to se na to rovnou vys.rte! Takový hovadiny točit. Herci nehrajou, jen trapně blábolej, horší je něco říkaj a dělaj něco úplně jinýho = no prostě hnus fialovej :( Ztráta času.

• 21.1.2013  19:19

Velmi doporučeníhodné! Sice to není žádná prvoplánovitá akční pecka, ale je to pěkný. Každej úspěch v týhle oblasti je vždy založenej na mravenčí práci spousty neznámejch včeliček, kterým házej jejich šéfové dosazený svejma politeckejma kamarádíčkama, pod nohy. Well done! Stejně dobré jako "Hurt Locker"!

• 9.1.2009  23:41

Tak já opravdu nevím, nějak mě to fakt nebavilo a Russell mi přišel priprcatěle a obtloustle nudný... ostatní, Chris Bale pak takový plochý, snaživý, upocený = velmi slabé! Škoda peněz za lístek...

• 24.8.2020  23:05
    3Bobule (2020)

Nemá daleko do odpadu... herci trapně křečovití... zápletka prakticky o ničem, nic se tam neděje... asi tak na úrovní Bakalářů. Velika slabota. Nedoporučuji. P.S. Proč tam byl Roden 3 sekundy? Asi aby ho mohli napsat na plagáty?!

• 2.12.2010  16:09

Tak po hooodně dlouhé době komedie na plný počet bodů! Super záležitost. A hudba The Simths! Paráda. Zooey je ve filmu fakt kočka k fuc... k zulíbání! :)

• 2.9.2017  15:40
    7 životů (2017)

No nic moc - sice celkem zajímavé řešení přelidnění - ale jinak zbytečně dlouhé a nedbale zahrané dosti topornými herci, Noomi to taky více sluší s vetřelcem a ve skafandru, jinak vypadá v šatech moc androgynně a celkem až nesympaticky. Hezky si tam Glenn Close zahrála Angelu Merkelovou.

• 3.8.2020  23:09
    7500 (2014)

Náhodou to nebylo až tak špatný, mě se to docela líbilo i celkem pěkný lidi tam hráli :)

• 12.3.2018  20:06
    8 hlav šílenství (2017)

Aspiruje na titul "Sračka roku"! Škoda i materiálu, na který byl film natočenej - velmi neekologický.

• 7.8.2013  20:39
    90 minut (2012)

Slabé!

• 16.8.2009  22:04
    96 hodin (2008)

Po dlouhé době veli slušný film, Liam trochu netradičně, ale velmi pěkně. Poměrně realistické, úsporný boj bezezbraně, hezký střelba. Konečně něco ve stylu Bourna a spol. - tleskám (po dlouhé době!) lze jen doporučit!

• 3.12.2011  20:31

Jedna hvězdička za posledních cca 20 minut, jinak je to nuda k uzoufání.... :(

• 13.4.2019  19:15
    A.I. Rising (2018)

Velký potenciál, který zůstal zcela promarněn. Velmi toporný herce a "robotka", velkou část filmu se pořád jenom šuká a čumí. Velká nuda. Na zbytek asi nezbyla ani invence ani peníze. Slabota.

• 23.6.2012  09:05

Prima! Zajímavej pohled na do života těžooděnců :)

• 7.12.2019  14:20
    Ad Astra (2019)

Hmmm, zajímavé a docela dobré, jen škoda těch scén ve volném prostoru, protože to je masakr a totální nesmysl... ale jinak dobrý! Jo a pozor na opice!

• 9.11.2010  01:12
    Afghanistán (2007)

Čistokrevný Odpad!, který jde přežít jen s prstem na tlačítku rychloposuvu vpřed!

• 6.6.2013  21:38

Pouze průměrné. Ale bezesporu podnětné.

• 30.10.2016  15:24
    Aftermath (TV seriál) (2016)

Viděl jsem dva díly, ale moc se na to nedá koukat. Vyloženě mě vytáčí ta vyžilá hnusná hubená lezba, co věčně nosí sluneční brejle i v noci. A korunu tomu nasadil ta létající gumová příšerka s koněm, no ty wogo - to je teda hustej hukot :( Sračka jako vyšitá!

• 6.7.2010  15:30
    Agora (2009)

Ukázka fanatismu všech možných náboženství, všichni proti všem. Díky bohu za ateismus! :) Celkově jsem se dost nudil, zajímavé prostřihy z oběžné dráhy (jak reklama na GoogleMaps). Římani poněkud bezzubí, křesťani fanatičtí a židé se přeci nesmí nechat zastínit. Americký pohled na život otroků (směšné!). Čekal jsem víc a nedostal jsem skoro nic, jsem zklamán! Velmi nerealistické, chvílemi až směšné :( škoda.

• 11.3.2016  23:48
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

No děj to nemá praktiky žádný, gore je spíše podprůměrné a z nápadu se nepodařilo moc vytěžit. Spíš tak na úrovni Růžové zahrady a jako vycpávka mezi reklamama. Nevím jestli zvládnu aspoň jednu sérii dokoukat do konce. Je to opravdu nudné a ubíjející. :( EDIT: tak další série je už opravdu o howně -otřesné - končím a házím ručník do ringu

• 17.2.2018  17:13

Tak takhle vypadá naprostá, ale naprostá nuda... NUDA....N.U.D.A.!!!!! P:S. Jedna hvězda za trochu akčnější začátek (Vietnam) a za titulky.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34