Solverino

David Solver

Česko

3 body

• 6.6.2013  21:38

Pouze průměrné. Ale bezesporu podnětné.

• 25.5.2013  22:07

Silnější tři hvězdy. Na čtyři to ale nemá. Po krátkém čase se kolotoč fetování, děvek a chlastu omrzí a začne to nudit.

• 24.5.2013  20:22

Zřejmě všichni na něčem jedou. Pokud na ničem nejedete vy, budete se nudit. Slabý průměr. Bohužel. Na víc to nemá.

• 12.5.2013  21:47
    Temné nebe (2013)

Vůbec to není špatné, solidní tři hvězdy, možná o chloupek nad průměrem. Napínavé to ale moc není. Většinou již viděné, na jemno pomleté a lehce přikořeněné (něco jako hospodský pondělní recyklát z toho, co zbylo od víkendu :)

• 16.3.2013  19:13

Jednou se to vidět dá celkem v pohodě. Strašení se nijak moc nekoná, taková oddychová vycpávka. šedej průměr :(

• 12.1.2013  22:40
    Argo (2012)

Průměrnej politickej thriller. Bohužel. Trochu nafouklá bublina :(

• 21.12.2012  21:37
    Halo 4 - film (TV seriál) (2012)

Bylo by to celkem fajn, kdyby to nepřípomínalo Twilight :( Asi hodinu se díváme na zhruba 14 - 16 "kadety" který by měli spíše brzo maturovat, než předstírat boj, pak velmi krátka "romace" s dívkou s odulými rty (vypadá jak přísavka) a pak chvilka takové lehké "akce". Potenciál je obrovskej, nejlepší jsou asi paradoxně scény v plným renderu a hudba. Zbytek je pro malý děti. Snad se dožijeme něčeho akčnějšího a realističtějšího. Během psaní mého komentáře nebylo ublíženo žádnému zvířeti, nebyl šikanovám žádný ručníkář a vůbec jsme byli všichni tady (i tam) tak nějak happy!

• 6.12.2012  14:24
    The Bay (2012)

Není to zas až tak blbý, lepší než leckterý vyvražďovačky. Jednou se celkem v pohodě dá :)

• 15.9.2012  12:06

Vůbec to není špatné! Triky celkem ujdou, děj je prima a reálie Moskvy zajímavý. Jen ti strašně nesympatický herci, ostatně jako vždy! Nesnáším hloupý teenagery, americký obzvláště! Strašně ošklivý "vyzuny" a přemoudřelý chcípáčci - to je žrádlo pro marťany.... Aspoň se nakonec objevej pořádný, ruský bohatýři! :) he he he. celkem slušnej průměr! Lepší než lecjaký blockbustery.

• 31.8.2012  19:38

Spíš komedie, než horor nebo sci-fi. Taková "hororová" variace na Bláznivou střelu! :) Ale určitě to není na 74%

• 8.6.2012  23:43

Na jednu stranu až špičkový střih a bojové scény (ale není jich moc), na druhé straně přihlouplé a naivní scény na úrovni studia kamarád pro malé děti. Zvláštní. Je vidět, že rozpočet byl poměrně štědrý. Zhruba na úrovní Noční hlídky. Není to špatné, ale ani nijak oslňující. Jinak na rusáky celkem gut. Až na tu rachitickou zlatokopku v hlavní roli :(

• 5.5.2012  20:01

Nebylo to až tak špatné.... až na ten velmi rozpačitý konec. Ten to celkem dost zazdil. Ale dalo se, jednu chvíli jsem měl uplně husí kůži :) Jednou se to vidět dá, úplně v pohodě.

• 15.1.2012  20:54
    Pan Bobr (2011)

Čekal jsem obrblbost, ale nakonec docela dobrý. Dalo se to dokoukat až do konce.

• 26.12.2011  22:11

Hmmm, nechápu to velmi vysoké hodnocení. K ději se nebudu vyjadřovat, klasické cliché - hloupoučká blonďatá "novinářka" vyvážející pravdu a lásku do země "ručníkářů" kde o ní nikdo nestojí je unesena a je učiněno politické rozhodnutí nekompetentními úředníky od stolu (Šerkézy a spol.) o jejím osvobození. Kvůli blbce vyráží čacké francouzské komando. První cca 1/2 hodina celkem OK, vše jde jako na drátku. Pak se to všechno pokaká, komando pronásledované ručníkáři se začne chovat jako blbá tlupa naivních blondýnek, zaplétá se čím dál tím víc do místních kmenových půtek - zřejmě z naivních pohnutek pravdoláskařky-novinářky, commandos střílí zásadně nekrytě ze stoje a pokud možno v co největším chumlu, samozřejmě dávkou - stejně hned od rekvizitáře nafasujou další náboje atd. atd. - no jako kdyby první část filmu natočil celkem slušně zkušený režisér a zbytek už je jen nebetyčná nuda a americkej doják - konec vysloveně hnus! Všichni vybaveni GPS a nakonec se hledají po paměti - to jen tak na okraj. Prostě druhá půlka je velmi slabá...

• 3.12.2011  23:20

Celkem průměrná záležitost. Jednou se to vidět dá.

• 29.11.2011  21:06
    Apollo 18 (2011)

Kupodivu to není až tak špatné, hlavně pokud nad tím moc nepřemýšlíte. Celkem i doporučeníhodné.

• 23.11.2011  14:08

Škoda té hnusné animace, na Dead Space - Downfall to zdaleka nemá. Pořádná strašidelná atmosféra se bohužel vůbec nedostavila. Jednou se to vidět dá. Must see pro hráče Dead Space.

• 23.11.2011  14:03

Originální námět a jak někdo napsal, úžasně zahranej prostřední článek! Asi ten film pustím mému milovanému trojpsu! :) Kam se hrabe SAW.

• 23.11.2011  13:50

Celkem originální způsob, jak si může astmatickej a nesympatickej kutil zpříjemnit jedno deštivé odpoledne. Možná zbytečně nechutné... minimálně ta "ftipná" část s projímadlem (film nemá žádné fanoušky !? :)

• 20.11.2011  22:37
    Nákaza (2011)

Řemeslně kvalitně odvedená práce bez špetky drajvu. Zbytečně dlouhé a příliš polopatické. Gwyneth bez mejkapu je sexy jak tři dny stará mrtvola. Jednou se to dá, ale je to celkem průměrná nuda.

• 5.11.2011  06:43

Slušnej průměr. Jinak zas jeden dort od Pejska a Kočičky. Splácanina na n-tou. Stará škola, trochu noir, béčkovej akčňák nebo rekonstrukce podle skutečný události? Račte si vybrat. Do toho trocha zbytečný romantiky (+ Statham jako domácí kutil?). Neurazí ani nenadchne. Chvílema pěkný a uvěřitelný, chvílema totální nesmysl (Statham výskok oknem přivázanej na židli, dopad bez židle a rozvázanej :o) Dá se vidět, jednou.

• 23.10.2011  19:39

No nevím, celé mi to přijde takové divné, pomotané, chaotické a hodně nelogické. Dost mě irituje, jak jim pořád mongolka brousí po domě a blábolí nesmysly, furt se tam cajdaj nějaký magoři a cizí lidi. proboha to v LA neznaj na dveřích zámky? Mít furt souseda za zadkem praštím ho lopatou a je vyřešeno... no slabší průměr. Klasická natahovaná komerční vycpávka mezi reklamníma blokama.

• 23.10.2011  12:07

Hmmm, hezký hraný dokument. Roy Dupuis je opravdu výborný a věrohodný, ale nevím proč bych se měl nad takovým filmem dojímat? Možná tak kdybych byl zase mladý a bez zkušeností, snadno se dojmu nad cizím neštěstím, ale už jsem toho viděl tolik... Bohužel něco obdobného se děje dnes a denně, pouze v rozdílném měřítku. Člověk člověku vlkem. Bohužel v těchto zeměpisných šířkách je brán život úplně jinak a cenu má mnohem nižší, dodnes tam radši bojují než budují. To mě už vůbec nedojímá a skoro ani nezajímá - stejně to nijak neovlivním. Škoda emocí.

• 21.9.2011  18:16
    The Pacific (TV seriál) (2010)

Tak jsem postupně dal všechny díly, až na ten poslední, to už mě patos úplně udolal...:( Musím říct, že asi tak ze třetiny dobrý jako Band Of Brothers, bohužel to nemá skoro žádnej děj, moc se nebojuje, nikdo vás neveme za srdce, nikomu nedržíte palce, nakonec stejně každej umře... No nic moc. To i ten voják Ryan byl mnohem mnohem lepší. Ale zase je to multikulti a dostatečně rasově vyvážené a politicky korektní. Krev a smrt je jenom digitální, ale jednou se to vidět dá. Jenom jednou a poslední díl je jen pro sebemrskače :)

• 19.6.2011  13:19

Dost nedomyšlené, občas lehce skřípající, ale koukat se na to dá. Škoda jen, že po několika dnech si už nejsem schopen vybavit žádný zajímavý moment z celého filmu. Hezké triky s dveřmi, jinak težkej průměr až lehčí podprůměr. Nic extra.

• 24.4.2011  09:30
    Obřad (2011)

Jedna hvězdička navíc za zvuk (poslouchal jsem na kvalitních sluchátkách - super ruchy a zvuk celkově výborný!). Jinak většina filmu pouze průměrná, až konec to trochu zvednul. Bohužel po Friedkinovi už je vše ostatní jen slabý odvar, chtělo by to zase vymyslet něco nového, pánové. Vyvařenou sekerouvou polívku nepapám... :(

• 15.4.2011  17:33
    Outcast (2010)

Velmi slabé a laciné efekty (škoda!), ale slušně hrající neznámí herci a celkem slušnej film.... Variace na "Let me in", s dospělejšími herci, ale "Let me in" je jednoznačně mnohem, mnohem lepší... Tohle se ale jednou taky dá...

• 10.2.2011  20:25

Pouze průměrná záležitost. První polovina je spíše slabší, městská blbka si vyjede sama do lesů, protože je to "spisovatelka" (co mohla asi ve dvaceti letech sepisovat? paměti?), pak se objeví banda místních idiotů. Pak jí trochu znásilněj a ona je za to tak trochu všechny pozabíjí ve druhý půlce... Mezitím ona několik dní splívá pod vodou v řece plný krokodýlů, shromažďuje informace o násilnících a hledá po opuštěným lese nějaký oblečení ve svý velikosti (XXS). Hlavně u toho nesmíte moc přemejšlet, protože buď samým vysílením usnete nebo se budete chvílema dost nudit. Ale druhá půlka cekem uteče... No nic světobornýho. Kozičky tam jsou, i když strašně malinkatý a nahá prdelka taky. Je to takové no... hodně "americké". Zajímalo by mě jestli v tom lese třídila odpad nebo co tam dělala tak dlouho?

• 29.1.2011  21:23

Hodně přeceňovaná komedie, s lehce nadprůměrnou zápletkou. Velmi průměrné herecké výkony. Ale vydržet se to dá. Juliana jako lesba - to tu ještě asi nebylo :)

• 29.1.2011  21:21

Na začátku rozpačité, pak se to rozjede. Jen mi nějak přišlo, že byli všichni tak nějak trapně neschopní a nekompetentní (policajti dosti neschopní, také zemřeli spravedlivě všichni). Celkem trapný hlavní hrdina. No, aspoň že nakonec našel odvahu vystřelit z vlastní služební zbraně. Ne víc než 3 hvězdy, celkem spíše průměr.