Joker (2019)

Konečně pořádně natočenej Batman (pre-Batman), wow! Konečně pořádnej animák pro dospělý!

L'Intervention (2019)

Vůbec to není špatné, je tady opět klasika... politici se nebojí se nechat zvolit, ale pak se bojí o čemkoliv rozhodnout... v boji mají velet vojácí ne nějaká bába od škopku po telefonu...

Noční lovec (2018)

Hele nejni to vůbec špatný... docela slušná krimi, bohužel to hodně dolů sráží velmi nízká kvalita herců... jedinej Kingsley hraje dobře a uvěřitelně, jinak hlavní hrdina je prvotřídní dřevo a ta psycholožka ujíždí na něčem hustým... no je to dost hrozný na ty dva koukat. Zato hlavní záporák je fakt dost dobrej! Henry Cavill a ta pinda Daddario, to je fakt ubohost, zbytek je OK. Jednou vidět doporučuju!

Naši kluci - Z hlubin bezedných tě volám (2019) (epizoda)

Zajímavý reálie, ale jinak otřesné - obě strany si nemají co vyčítat - pořád se jenom modlí... pořád v kruhu náboženství a nekončící animozity. Docela blbý tam bydlet a žít, nechtěl bych ani na jedný straně.

Dálniční hlídka (2019)

Sice Kostner neumí moc hrát, neustále ukazuje jen "zádumčivej" ksicht, ale celkově hodnotím velmi kladně. Na současnou dobu je to solidní film, jen možná trochu zbytečně dlouhej, šlo by to trochu prostříhat od balastu. Ale jinak super,

Gangster, policajt a ďábel (2019)

Dost dobrý, jen věčná škoda, že ve většině filmů (tento nevyjímaje) asiati strašně přehrávají (přehnaná dramatická gesta, velmi expresivní výrazové prostředky apod.) a hrají strašné drsňáky. Jinak hodně dobré! Vždycky mě bude fascinovat asijská mentalita a přístup k životu (nemá takovou cenu jako v úzkostlivé Evropě). Výborný herec hrající ganstra a ďábla (zabijáka). Policista je takový "přehnaný".

Vodník (2019) (seriál)

Na naše poměry velmi dobré, jen při sledování dost ruší manýrismus pana režiséra nebo kameramana - tedy ty přepálené scény... jestli to má evokovat napětí a drama, tak to spíše obtěžuje a je to otravné. EDIT: ještě bych chtěl upozornit na to, že mě mrzí jak si tvůrci nedají dost práce s reáliemi a odfláknou je, např. policejní ředitelství Olomouckého kraje v opuštěném autoservisu nebo co to bylo, za městem v polích, ředitel na terase griluje klobásy atd. no nesmysl na nesmysl... to je scifi jako z jiné galaxie, takhle to není! v historických reáliích hlídá před místem činu v uniformě VB v hodnosti majora s pendrekem za pasem (takhle se pendrek nikdy nenosil) a major v uniformě by tam nepřicmrdoval, ten by to řídil... je to všechno o tom, že rádoby umělci (režisér) mají modré knížky a vědí o tom hovno, pak to tahá za oči a vypadá to směšně... škoda

Trojí hranice (2019)

No čekal jsem to akčnější, takové trochu slabší a vypustil bych ty hlubokomyslné kecy. Ke konci pár nelogických kiksů a zbytečné fanfaronské gesto na závěr. Jinak celkem dobrý.... víc takovejch filmů. Stejně Kathryn Bigelow točila lepší filmy (Smrt čeká všude atd.).

Prospektor (2018)

Ty wogo dobrý! Hodně slušná atmosféra, sympatické nízko rozpočtové sci-fi. Ale rozhodně stojí za kouknutí!