Solverino

Česko

4 body

1 2 3 4 5 6 7 10 18 27 35
    • 13.4.2011  22:31
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Fan-FUCKING-tastic! :) Excelentní, doporučuji originální verzi nezprzněnou českým dabingem - famózní british english! Jeden z nejlepších seriálů poslední doby! Víc dílů prosím!

• 6.2.2011  01:02

I want more! Kuwa! Kde je víc takovejch filmů? Konečně se někdo pustil do Warhammer 40.000! Chceme toho víc a lepší!

• 31.1.2011  22:46
    Město (2010)

Wow! Tak to bylo opravdu moc dobré! A na to že to režíroval Affleck sám, tak naprosto super! Velmi velmi dobré až vynikající a doporučeníhodné! Tleskám, Bene!

• 29.1.2011  21:26
    Generál Nil (2009)

Hodně smutné drama podle skutečného osudu polského válečného hrdiny, kterého komunisti po válce oběsili jako prašivého psa! Velmi smutné, reminiscence na proces s Miladou Horákovou :( a to tu svini, co jí odsoudila a nechala oběsit (soudružka Polednová) pustí z vězení pro stáří - chce se mi blít na současnou dobou.

• 7.1.2011  18:46

Po dlouhé době zase úžasnej film a dokonce na ČT1! Bravo! Jen je smutná ta nevybalancovanost těch dvou dějových linií, z jedné mě mrazí (Timofej) druhá je spíš k smíchu... škoda. I tak ale plný počet!

• 7.1.2011  18:42
    Nightwish: End of an Era (koncert) (2006)

Nightwish není až tak moje krevní skupina, ale dávám 5! Viděl jsem na BR v HD a super! Parádní High Hopes... :) vše s maximálním nasazením!

• 12.12.2010  20:19
    Ďábel (2010)

Tak tady dávám po delší době plný počet. Uáááá, chvílemi jsem měl husinu! Velmi slušnej horror, jeden z velmi vydařených za poslední dobu! Doporučuji!!!

• 2.12.2010  16:09

Tak po hooodně dlouhé době komedie na plný počet bodů! Super záležitost. A hudba The Simths! Paráda. Zooey je ve filmu fakt kočka k fuc... k zulíbání! :)

• 23.11.2010  01:21

Velice podařená záležitost!

• 28.10.2010  22:07

Asi nejlepší film Brada Pitta, i když ho zcela zastínil Casey Affleck, který naprosto exceloval v roli "sráče" Boba Forda. Fantasticky zahrané pánové, klobouk dolů a palce vzhůru! Naprostá špička! Trochu delší, hlavně zpočátku, ale konec vše vynahradí. Super! Plný počet a maximální hodnocení.

• 10.10.2010  22:43
    Silent Hill (2006)

Velmi slušný horor s několika nervy drásajícími scénami. V současné záplavě podprůměrných blbin si zachovává vysokou úroveň. Výborně! Mezi adaptacemi počítačových her je to jasná jednička "1"!

• 2.10.2010  22:17

Viděl bych to velmi pozitivně, hodně typově podobné Cloverfield nebo District 9. Velmi úsporné, civilní a reálné herectví, dokumentární kamera a velmi reálné reálie. Filmu prakticky není co vytknout, až na pár vcelku malých nelogičností (svícení baterkou na nebezbečného aliena, používání plynových masek atd.) a škoda taktéž té finální líbačky... Jinak velmi pěkně a sympaticky úsporně natočená road movie na pozadí s celkem sympatickými alieny (pískají jako velryby a jsou celkem hodní, když do nich nestřílíte :)) Hodnotím vysoko, film podle mého gusta, není třeba "heroických" idiotů ve stylu Cruise, Schwarzenegera apod.! Víc takových filmů please!

• 22.9.2010  22:21

Bombastické! jak je možné, že se tak dobré filmy netočí i v evropě!? Fantastické herecké výkony, poetika, kamera i výborná hudba. Velmi silné poselství občas proložené dosti morbidním humorem. Extrakt asijské filosofie a přístupu k životu. Super děj i naprosto reálné reálie. Bravo maestro Chan-wook Park! (potlesk)

• 21.9.2010  16:21
    Čtyři lvi (2010)

Trochu pomalejší rozjezd, ale o to větší sranda až do konce! Málem jsem si krúpnul smíchy! :) Takhle asi nevypadaj jen "teroristický" buňky muslimů, ale i "ganxta" v USA! :) "You kill him more!"

• 21.9.2010  09:47
    Old Boy (2003)

Velmi zajímavé, ale poměrně složité rozuzlení nakonec. Trocha logických kopanců a až neuvěřitelnost z pohledu evropana. Možná trochu slabší než Sympathy for Mr.Vengeance. Ale i tak výborné. Super!

• 21.9.2010  09:45

Velmi zajímavá atmosféra a korejské reálie. Je velmi zajímavé sledovat "asijský", potažmo "korejský" pohled na svět, vztahy mezi lidmi a někdy dost přeťápnutá gesta v samurajském stylu. Je vidět, že i v dnešní době má život v jiné části světa úplně jinou hodnotu a málokterý korejec má doma poslední model placaté TV od Samsungu (žije podstatně chudobněji než průměrný evropan). Film velmi zajímavý, vysoko hodnotím přímost a upřímnost. Zbytečných keců je minimum.

• 1.9.2010  12:39

Nebojím se dát maximum. Docela jsme doma o filmu diskutovali. Hlavně proč pustili tu srdcervoucí paní s kachní chůzí z Matrixu. Docela mě nepřekvapilo, že ani ve jménu milionů nevinných obětí se nesmí ublížit dvěma muslimským dětičkám v nikábu a slušivé čepičce (kolik asi nevinných US dětí by v reálu chcíplo?) protože je to "unthinkable"?! Já myslím, že je to nejen "thinkable" ale dokonce i velmi žádoucí. Jinak vychcípáme a muslimové nás totálně převálcujou i s našimi "právy" :( Škoda že souběžně s výbuchem špinavé bomby na Manhattnu a umíráním milionů obětí tam ještě nebyla dějová linie, ve které by bezdětná pí.Moss obě muslimské dětičky adoptovala a nechala se tak multikulti obohatit (event. časem sama konvertovala k islámu = "Korán jsem četla a obdivuji ho!") Hnus velebnosti, chce se mi z těch lidumilů blejt! Chyba v popisku - Samuel L. Jackson určitě nebyl agentem FBI!

• 24.8.2010  23:27

Po dlouhé době jsem se opravdu bál... slušné mrazení po zádech! Perfektní kamera, vynikající zvuk! Chvílema i opravdu děsivé! Roden naprosto skvělej! Dávám maximum a stojím si zatím! Oproti americké klasice poslední doby to má konečně úroveň! Atmosféra super!

• 24.7.2010  23:21

Hodnotím velmi pozitivně, konečně pěkná detektivní série ze severského prostředí! Zajímavě obsazené, velmi realistické! Super!

• 7.7.2010  21:01
    Single Man (2009)

Krásně snové, poetické, romantické a .... a smutné. A je celkem jedno kdo jaké pohlaví preferuje :) Výborně zahrané, podmanivá smutná hudba, moc se mi to líbilo! Super film. Maximální počet.

• 6.7.2010  14:56
    Pan Nikdo (2009)

Naprostá pecka! Tak to se mi hoooodně líbilo! Zajímavé vysvětlení na konec.... :) a jako bonus ZugZwang!

• 15.6.2010  22:00
    Bílá stuha (2009)

Hodně zajímavé, zase taková sondička (jak říká manželka :)) - doporučuji pro odvážné!

• 10.5.2010  19:03

Velmi dobrá detektivka ve stylu Maj Sjowalové a Pera Wahlo! Trošku krvavější a dost drsné = severská škola! Super!

• 10.5.2010  19:00

wov, nikdy bych si nemyslel, že jsem schopen brečet! :) doporučuji pro citlivé povahy = hodně kapesníčků, budete je potřebovat! (všechny!) :) po dlouhé době super!

• 7.5.2010  00:00
    Náš vůdce (2008)

Naprostá bomba! Super film! Psychologická sondička do lehce manipulovatelné dušičky uhrovatých přiblblíků! :) Jak lehce jde nastolit diktaturu... vřele doporučuji ke shlédnutí!

• 30.1.2010  21:52

Velmi podnětné, některé části stojí za to vidět (a slyšet) i víckrát! Huh, a ta sumerština! Vůbec to nebylo špatný! Dokonce i ten pocit "zimomriavky" se dostavil... kdo může říct, že jsme sami ve vesmíru? Vždyť nepřítomnost důkazů není důkazem nepřítomnosti! :)

• 17.1.2010  00:09
    Moon (2009)

Wow! Super! Sice jednoduché a levné (obzvláště ten robot se smajlíkem), ale dost dobrá zápletka i když konec lehce slabší. Lze jen doporučit. Opět po delší době něco, na co se dá koukat... Bravo!

• 19.12.2009  18:24
    Mise (1986)

Jeden z nejlepších filmů, které jsem v životě viděl! Velmi doporučuji!

• 19.12.2009  17:51

Hodnotím velmi velmi pozitivně, víc takových filmů! Filmy které mě nutí přemýšlet nad vlastním životem mi něco přinášejí! Herci opravdu umí hrát a film sám i dialogy mají smysl. Volám BRAVO!

• 30.11.2009  22:44

Celkem hodně podařený film až na ten konec, ten byl trochu slabší :) Butler je fakt dobrej, ale jako Leonidas byl lepší! Pomsta systému? Trochu ano, ale pak ten klaďas stejně vyměknul a dost to odfláknul :( konec vysloveně velmi slabej... ale celkově doporučuju, není mnoho tak dobrejch filmů (96 hodin, Oko dravce, Zrádce, Na odstřel...) spíš na 4 hvězdičky, ale vzhledem k bídě, která panuje v poslední době, dávcám za 5! Leonidas! Sparta!!! na něěěě...

1 2 3 4 5 6 7 10 18 27 35