Solverino

David Solver

Česko

3 body

• 11.9.2016  19:57

Lehce podprůměrná sračka, kde čekáte že se to rozjede ... čekáte .... čekáte ... a ono se to fakt nerozjede.

• 19.3.2017  17:51

Jedna hvězda za pěknou číňanku a za Pedra, jinak těžká nuda a směšná cypovina to je :(

• 4.3.2018  17:41

Zas tak špatný to nejni, celkem se na to dá i koukat - lehce nadprůměrná záležitost. Sympatická Blake Lively.

• 30.6.2016  14:32

No vypadá to jako loutkovej film nebo animák ve 2D. Veliká sračka! To se může líbit snad jen malejm dětem, který rodiče nekoupili novější hru s lepší grafikou...? Ty wogo, to snad kreslili číňani pastelkama nebo co, otřesné. Děj to nemá žádnej, spíš trapná a křečovitá komedie a parafrázena na fantasy film. Na např. Pána prstenů to má ztrátu několika světelných let. Tragédie. Jedna hvězda z nostalgie za hrou.

• 13.10.2016  20:08

Není to úplně blbý, ale zase nic světobornýho. Prima hnusačka/záporačka, ale zase tak omletý téma a plný klišé jako pytel sraček. :)

• 10.7.2016  17:10

Tak to je teda sračka obrovská.... nuda převeliká, nesympatickej přemoudřelej chlapeček, zralej na nakopání do prdele s tím jeho tenkým hláskem...hnus. A vypatlaná blondýna s thymolínovým úsměvem vybělených zubů alá Holywood. Taky pořádnej hnus. Děj to má řídkej jak sekerovou polívku a děsná votrava na to čumět i v tom kulturně a teplotně vyprahlým létu. To už sna radši Ivetku Bartošovou, to je ten správnej masakr. Tohle bylo slabý a píčou ke zdi (velmi slabé)!

• 7.12.2016  20:45

Super! Konečně po dlouhé době zase plná palba!

• 2.9.2017  10:52

Troška pro náctileté :( (to byla tedy opravdu hrůza, spousta PP, pak to vypadá jako jedna dlouhá trapná reklama, na to někdo chodí do kina?)

• 28.11.2015  20:33
    Autobazar Monte Karlo (TV seriál) (2015)

Od prvního dílu celkem dobrý, jak to jde dál a dál, má to silně sestupnou tendenci, teď už podprůměr :( Slabé!

• 22.11.2020  00:18
    Baskin (2015)

Vůbec to nebylo špatný, schopnej vizuál i hudba, gore taky celkem dobrý. Jen některý věci jsem asi úplně nepochopil (třeba zámek a klíč WTF?). Dobrá hudba a zvuk. Pěkný!

• 25.9.2016  15:18
    Boj (2015)

Celkem průměrný film na obehrané téma, vývoz US demokracie do zemí kde o "demokracii" nikdo nestojí a nejsou jí sami schopni.Taky je krásně vidět jak různí parazité a parazitky z neziskovek otravují život samotným daňovým poplatníkům. Bylo by krásné neziskovky odstřihnout od státních peněz, ať si žijí za svoje a nebo za to co vyžebrají od dobrovolných plátců.Rázem by bylo na světe lépe.

• 27.9.2015  22:08

Tři hvězdy s hodně odřenýma ušima :( opravdu už dost tristní pohled na pana Klícku. Senior nám už špatně běhá, o hraní se už taky skoro nedá hovořit. No v kině by to byla velká nuda, doma v obýváku se to na 2x vidět dá... kdo neusne v polovině je velkej hrdina!

• 26.3.2016  13:02
    Chainatawoon (2015)

Hodně dobré. Zajímavá sonda do asijské (korejské) mentality. I když mám "gangsterka" hodně peněz tak nejezdí ani mercedesem, ale relativně sociálním autem. Nikdo nemá extra hustý oblečení a žerou furt jen ty nějaký Kimovy speciality ze psů a koček. Život nemá prakticky žádnou cenu (vyjma člověka na součástky). Je zajímavý na to koukat očima bílého evropana. Velice poučné (obdobně jako filmy z arabského prostředí - asijská ani arabská kultura nelze kombinovat s evropskou = IMHO je multikulti absolutní nesmysl, kultury pouze mohou vedle sebe koexistovat, mix není možný).

• 3.12.2016  21:50
    Desierto (2015)

Prima film na studené zimní večery. Vypadá to pořád dobře, dobře a pak se to nakonec pokaká... škoda! No nemůže mít každej film šťastnej konce :(

• 23.8.2016  22:08
    Démon (2015)

Potenciál by byl, ale výsledek je poměrně tristní záležitost. A od půlky se člověk už modlí aby to skončilo... ztráta času na to koukat :(

• 27.7.2015  21:28

Bohužel se opravdu velmi kvalitně podařilo zbabrat předlohu a neutáhne to ani Tvrdej Tom ani nikdo další (i kdyby si děvčata hrála s ohněm a kopala do vosího hnízda celý den). Koho zaujalo téma, rozhodně doporučuju přečíst předlohu, kniha je o bambilión % lepší. Tahle parodie nestojí vůbec za řeč :(

• 12.7.2016  00:21
    Eva Nová (2015)

Sice se to vidět dá, ale žádná velká sláva to není. Chtělo by to prostříhat a vyházet balast (dlouhé, nudné a opakující se pasáže). Závěr v bazénku takynic moc, takové rozpačité....nic..? :(

• 14.5.2020  21:34
    Fauda (TV seriál) (2015)

Absolutně best of! A to jsem toho už viděl docela dost, přiměřeně krátký díly, sympatické herecké osazenstvo, dostatek akce. Velmi příjemně se na to koukalo. Velmi doporučuji!

• 13.3.2015  22:51
    Ghoul (2015)

Otřesný zážitek v kině a dokonce ve 3D! Prachsprostá vykrádačka Blair Witch, neumětelsky natočená, sázející na lekání pomocí otřesného zvuku (rány jak žhavým drátem do uší) - no chápu, že odcházejí lidé z projekcí, také jsem měl 100 chutí se na to vysrat, ale vydržel jsem až do konce a hořce litoval vynaložených prostředků :(

• 8.6.2016  22:20

Krásně jsem se vyspal a nejvíc mě zaujala pěkná písnička u závěrečných titulků :) Vřele doporučuji poslouchat australskou kiwi hatmatilku Sharlta Copleye :)

• 15.1.2016  20:19

Tak tady jsem nepochopil smysl filmu. Vždycky když se to začínalo rozjíždět, tak to někdo ve střižně utnul. Jakoby by prima bečkovou jízdu prostříhal nějakej "sluníčkář" a politicky korektní střihač. Ale Rollins je fakt chlap s kulema, škoda že ho ve filmu tak obsahově "vykastrovali" :(

• 5.7.2015  21:42

Jednou se na to kouknout dá, ale v tom vedru je to makačka neusnout :) Průměrná záležitost, na horror dosti slabé.

• 4.11.2015  22:57

A kurwa to se celkem povedlo, vše krásně naturalistické, úplně cítím pach krve...

• 27.7.2015  10:02
    Maggie (2015)

Dal bych i o hvězdičku víc (za tu závěrečnou scénu), kdyby si ten ocas Černejnegger nenechal tak brutálně obarvit vlasy na tmavo, je to strašné na něj koukat! Vypadá jak starej pedofilní důchodce :) Jinak to nejni úplně marný..

• 23.4.2016  17:51
    Modus smrti (TV seriál) (2015)

Hmmm, "Most" měl série od série také sestupnou tendenci a čím dál tím prapodivnější zápletky, ale po shlédnutí pilota seriálu "Modus" jsem si opravdu trochu ublinknul... Tak polopaticky servírované multikulti (vnoučata severské babičky černý jak uhel) a téma buzeranství (jak to tu někdo moc pěkně popsal), kde se koukat jak se dospělí chlapi hladově líbají a oblézají, jako v nějakém gay pornu - no nevím. Nahou kozu děti vidět nesmí, ale tohleto je OK? Myslím, že od dob odvážných seveřanů, kteří platili za silné a nebezpečné bojovníky s vlajícími blond vlasy a modrýma očima pod helmou, se stali tak nějak míšenci, mnohdy na depresívech a alkoholu... smutná vyhlídka. Taková degenerace se hned tak nevidí... "manželé" táta buzna a máma lezba :( přátelé - no fuj!

• 18.12.2016  20:11

Super, ze života, o životě, po životě?

• 18.7.2015  20:16
    Méďa 2 (2015)

Strašidelná, křečovitá nuda a kupa sprostostí. Takovou kokotinu aby pohledal :(

• 15.1.2016  20:15

Víc si to nezaslouží. Vtipy na úrovni Kameňáku, trapné "herecké" výkony a příšerně natahovanej děj. Dialogy jak sjetech smažek, úplné blábolení z cesty. Šílený utrpení to vydržet. Tak trapně jsem se za režiséra už dlouho necítil. Hnus. :(

• 8.11.2015  21:28
    Partyzán (2015)

Prapodivná směsice, trochu hůře stravitelná. Charismatický Vincent i hlavní dětský představitel. Jinak přehlídka nudy á la život po cikánsku někde v Rumunsku...

• 21.1.2016  21:22

Takové neslané nemastné, s hodně řídkým dějem a slabším humorem. Podprůměrně průměrné.