Solverino

4 body

1 2 3 4 5 9 18 26 34
    • 24.8.2020  23:05
    3Bobule (2020)

Nemá daleko do odpadu... herci trapně křečovití... zápletka prakticky o ničem, nic se tam neděje... asi tak na úrovní Bakalářů. Velika slabota. Nedoporučuji. P.S. Proč tam byl Roden 3 sekundy? Asi aby ho mohli napsat na plagáty?!

• 20.8.2020  22:20
    Amulet (2020)

Tak to bylo docela dost dobrý! Hlavně konec a odhalení kdo je kdo... zajímavý, i když na mě možná moc ulit... :)

• 16.8.2020  21:14

Pohádka o chudých a neúspěšných niggas, co místo učení chtěli rapovat a dealovat drogy... no slušná sračka. Pár pěknejch efektů to nemůže zachránit. Nesympatický herci, jenom jeden běloch, trochu rasistický bych řekl... velká slabota a nuda.

• 13.8.2020  19:49

Celkem kokotina, všichni přehrávají jako v komedii pro náctileté. Zábavné asi jako Jů a Hele. Určitě to není drama a akční, spíše slaboduchá komedie. Ztráta času.

• 13.8.2020  19:47

Poměrně sympatičtí herci, ale není moc co hrát, celkem nuda... takové nedopečené to je. Děsně jsem se nudil a nakonec to ani nedokoukal. Nedoporučuji.

• 9.8.2020  22:19
    Solomon Kane (2009)

Super! Jen víc takových filmů! Mňam! Příjemně temné a syrové... černá magická digitální krev tam teče proudem a Marek Vašut si tam střihl pěknýho slizkýho záporáka.

• 7.8.2020  20:53
    Déšť - Série 2 (série) (2019)

Stejná bída a ubohost. Bezbřehé tlachání o ničem, prakticky žádná akce a žádné efekty, pořád se nic neděje, pořád se na něco čeká a nic se neděje... asi jako západní společnost, furt se řeší niterní pocity posledních duševních mrzáků a ubožáků, deprese z dětství a další blbosti, ale nic se nedělá... bojuje se jenom hubou a tlacháním.... velmi slabé!

• 7.8.2020  20:50
    Déšť - Série 1 (série) (2018)

Podprůměrná záležitost s potenciálem, ale šíleně slabými hereckými výkony, nesympatickým obsazením a otřesným režijním vedením. To se vám fakt nebude líbit. Strašidelná nuda a seriálové postavy, kterých vám fakt není líto....

• 3.8.2020  23:09
    7500 (2014)

Náhodou to nebylo až tak špatný, mě se to docela líbilo i celkem pěkný lidi tam hráli :)

• 26.7.2020  21:13

Docela dobrý a koukatelný...Cloister-Waldauf celkem v pohodě a zbytek taky dobrej. Slušný!

• 25.7.2020  20:51
    American Horror Story - Cult (série) (2017)

Noční můra všech lezeb a úchyláků se zhmotnila - Donald Trump! Odporná sračka! (a to nejsem fanda Doníka)

• 18.7.2020  21:20
    Nosferatu - Bad Mother (S02E01) (epizoda) (2020)

Obrovský kvalitativní propad! Ono to nebylo nic moc ani v první sérii, ale ta druhá je opravdu kanální záležitost. Ale za to je dostatečně genderově (dvě teplé černošky) a rasově (hlavní bílá hrdinka si pořídila 150kg černocha) vyvážené, no to je vofuk! Dějově úplný prd a stokrát nastavovaná kaše. Nic nového, jen po 101. převařený starý fusekle. Odpad!

• 11.7.2020  22:25
    Overlord (2018)

Docela slušný a koukatelný béčko!

• 10.7.2020  20:52

Bože můj taková sračka! Pořád těch blábolů, nekonečně patosu a blbých keců. To se nedá vydržet! A český dabing, ten to už totálně zabil. Odpad!

• 6.7.2020  21:26
    Tau (2018)

Tak snad ten "robot" svařenej z jeklů z Hornbachu a ty létající přiblblíci, co doma uklízely... jinak zase obr srajda s převelice nudným obsazením. Kam na ty "herce" chodějí...?

• 6.7.2020  21:24
    Z (2019)

Tak celkem velká slabota, velmi podprůměrné herecké výkony, obzvlášt ta stará 100x přešitá paštika, ta je fakt strašidelná.. a ten rádoby bubák, na něj moc prachů nezbylo, ten je taky spíše k smíchu... no pronudil jsem se až do konce, ale nikomu to fakt nedoporučuju, slabý čajíček :(

• 5.7.2020  13:51
    Neviditelný (2020)

Chmmm, no hraje tam taková ošklivá paní, kterou doma mít nechcete a úchyl, který jí doma mít chce. Pořad se naháněji a uchyl jí moc a moc chce. Tak strašnou nudu jsem už dlouho neviděl. Kdyby se aspoň na tu ženskou dalo koukat, ale to ne, to oni vyberou takovou ošklivku nesympatickou. Ach jo. Kokotina!

• 4.7.2020  00:22
    Possessor (2020)

Docela to není špatné, jen bych ubral trochu té "artovosti" a přidal na tempu! Pak by to bylo ještě lepší. Takhle se člověk občas trochu nudí... ale jinak slušnej nadprůměr.

• 2.7.2020  21:09
    Dark - Série 3 (série) (2020)

Wow! Teda na mě už dost překombinovaný a ani jsem už nestíhal kdo je kdo... což je blbé. Ale poslední dvě epizody a hlavně rozuzlení v té poslední bylo výborné! A ty efekty nakonec ty se mi taky moc líbily! Dávám plný počet! Super seriál, škoda jen, že to bylo tak natahované.

• 28.6.2020  21:30

Taky slušná slabota, pan Slanina to fakt nezachrání a Amanda je celkem nesympatická pipka. Nejsympatičtější je ta malá holčička. Zápletka nic moc, škoda, že se ohledně "legendy" nedozvíme víc, mohlo to tomu dodat trochu více šťávy.

• 28.6.2020  21:28
    Mara (2018)

Podprůměrnej kopírák... a Olga to určitě nezachrání... hraje tam takovou potroublou slepici... bída a utrpení, nedoporučuju ani ze zoufalství, to si radši pusťte něco např. ze Sněmovny nebo ze Senátu. To je větší drámo.

• 25.6.2020  20:45
    Hatufim (TV seriál) (2009)

Fauda se mi líbila víc, ale taky to není špatný... zajimavý co krásnejch ženskejch tam hraje... to bych fakt nečekal!

• 21.6.2020  12:07
    Baekdusan (2019)

Tak takový prasopes, občas je to rádoby komedie, občas katastrofický. Pár pěkných scén, ale pořád jsem u toho usínal, nakonec ani nedokoukal. Strašně natahované... velmi vtipná scéna s vozidlem korejské výroby, které vydrží a projede všechno = ideálně použít do reklamy. Jinak celkem nuda. A na scéně se objevují opět zavilí američani...

• 15.6.2020  19:23
    Modelář (2020)

Jsem na rozpacích jak film hodnotit, nějak se mi nepodařilo jestli je to komedie nebo satira (huhňání Mádleho a pošahanost aktivisty Hádka) nebo obžaloba společnosti (ten "zlý" Zeman nebo prezidentský kandidát soudruh Stanke). Po řemeslné stránce nelze filmu vůbec nic vytknout, perfektní kamera (i když jsem čekal nějaké kulervoucí záběry z dronů a .... a nic), zvuk i hudba také na výbornou... jen jaksi ten film nemá drajv a tolik potřebnou šťávu. Jakoby tomu něco chybělo, zřejmě se rozhodnout jestli to jako režisér povedu trochu víc do vážna a nebo přešaltuju spíše do humorna. No i tak celkem dobré a rozhodně je to na český film lepší nadprůměr. Milovníci českých filmů a pana Zelenky si mohou přidat jednu hvězdičku.

• 6.6.2020  20:38
    Avanpost (2019)

Tak to jsem čuměl! Fantastický vizuál a super triky (úplně na úrovni západní kinematografie), výborná hudba, herci trochu slabší a zajímavý úplně originální námět. Škoda, že to mu občas čouhá ruská "sláma" z bot. Jinak naprosto úžasná záležitost. To jsem opravdu nečekal.O třídu lepší (lepší scénář) než Sputnik. Bravo!

• 5.6.2020  22:59
    Sputnik (2020)

Obrazová stránka je naprosto úžasná, zvuk a hudba taky vynikající, monstrum je taky vysoce nadprůměrné, ale.... ale ten scénář a dřevěný herci... to je šílený! Tak debilní scénář, plný samých nelogičnosti a totálních nesmyslů jsem snad ještě neviděl, ten to naprosto spolehlivě posílá do kopru... nebudu to sem psát, byly by to spoilery jako prase, ale trpěl jsem u toho jako blázen... škoda, veliká škoda... takhle je z poslední doby pořád nejlepší ruské "Koma", to bylo hodně dobré.

• 1.6.2020  21:05
    Malasaña 32 (2020)

Podprůměrná záležitost, slušné kulisy a herecké obsazení, ale slabý děj, nudný strašák a velmi slabá pointa. Celkově hodně podprůměrná záležitost, jednou se dá, ale je to nuda nuda nuda!

• 30.5.2020  18:30
    Belzebuth (2017)

Dal bych i vyšší hodnocení, ale to by tam museli hrát aspoň trochu sympatičtí herci... je to jen samej nesympatickej starej, tlustej mexikánec a pak dlouho nic... celý to dost herecky táhne ten starej páprda ze SAW, bez něj by to bylo už tak slabší. Jinak dějově docela dobrý a koukatelný. Triky slabší, nejlepší je oživlej Ježíš. Dobrá atmosféra, interiéry i exteriéry, jen to herecký obsazení je marný, jednotlivé postavy jsou vám úplně buřt. Škoda, mělo to větší potenciál.

• 29.5.2020  21:18
    Torpedo (2019)

Ubohá a trapná kopie Hanebných parchantů. Koukat se na to prakticky nedá a opakovaný vtip už není vtipem. Ubožárna.

• 29.5.2020  21:17
    3 from Hell (2019)

Otřesné přehrávání, stupidní naivistické zpracování. Vypadá to jak studentský film na umělecké střední škole, křečovité přehrávání, stupidní trapné dialogy a debilní děj. Prostě o hovně. Komu se tohle může líbit?

1 2 3 4 5 9 18 26 34