Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Komedie

Recenze (1 133)

plakát

Všechno, co (dosud) vím (2021)

Pink sice není moje cílovka, ale dokument se mi fakt líbil. Zajímavý pohled do rodinných vztahů a kočovnému životu. Zajímavé i pohledy do zákulisí a na zkoušky. Řehole jako prase! Víc takových filmů.

Sebevražedný oddíl (2021)

Akční hovadina pro větší děti. Zajímavé triky, občas jednodušší "humor". Jednou se to dá vydržet.

plakát

Chapelwaite - Blood Calls Blood (2021) (epizoda)

Slušný rozjezd! Není to sice úplná pecka, ale vypadá to zatím celkem slušně... uvidíme dál. Brody a ty jeho zamyšlený výrazy... zase hraje skoro pořád jen v jedný poloze. Mno, uvidíme.

Reminiscence (2021)

Pěkný vizuál, slušný  zvuk a dobrá hudba. Herecké výkony nic moc a dějově také velice řídké.  Nuda.

Jolt (2021) odpad!

Otřesný šrot a kktina! Není to ani vtipný ani akční, pouze trapný jako prase... a jestli někdo čekáte na kozičku nebo jinou pikantérii ze života této MILFky, tak nemusíte, není tam NIC :(

Infinite (2021)

Jedna hvězda za digitální triky a jedna hvězda za potenciál dobrého nápadu, který se ale moc nepovedl... chtělo by to nějaký pěkný, krvavý bitky z minulosti, no škoda... btw: nečekal jsem, že rejža takhle okatě vykrade Pana Tau s tím korzováním po křídle. Jinak slabý podprůměr, fyzika ze ZDŠ si vzala volno a logika ze střední je taky v trapu, takže zbyla jen slaboduchá letní podívaná pro bezmozky s tunou popkornu....

plakát

Jack Ryan - Season 2 (2019) (série)

Jedním slovem otřesné! Neustále smutné psí pohledy Jacka (čekal jsem kdy se rozbrečí), otřesné politické agitky "světového četníka" USA (jak se falšují volby a ovlivňuje veřejné mínění), šíleně schématické a nesmyslné dialogy a chování agentů, vojáků apod., zběsilé a nesmyslné pobíhání po džungli sem a tam, kecy plné patosu a politického blábolení. Celkově hodnotím jako odpornou politickou agitku na kterou se nedá takřka dívat. Jednu hvězdu dávám za "Muže tisíce tváří" ten byl naprosto perfektní! A proč je tam WTF ta hnusná Noomi Rapace! Zase jenom jméno na plakát, nic moc nepředvádí a nekouká se na ní moc dobře. Zbytečné angažmá.

plakát

Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)

Jedna hvězda za ty krásný pejsky a druhá hvězda za reálie a "krásné"nafiltrované záběry jako z reklamy. Zbytek je celkem o ničem, velmi slabé a křečovité "herecké" výkony, kterým kraluje super-prkený Czendlík, který "hraje" jako totální mimoň. Jinak je to přehlídka vyčpělých a stále stejných ksichtů, je to už iritující se koukat pořád na ty stejný lidi. Proboha proč tam nehraje někdo novej a neokoukanej? No nic. Podprůměrná záležitost, kterou celou dobu táhne ten "veselej" pes!

plakát

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Naprosto úžasná sračka! Málem mi vyskočili křečový žíly po celým těle jaká to byla trapárna! Jedna hvězda za fakt moc krásný exteriéry v Itálii a jedna hvězda za tu (skoro) zničenou EU. Jinak naprostej propadák pro bezmozky, hnus velebnosti.