Život (2017)

Děsí mě že by jsme poslali zkoumat cokoliv důležitějšího takovou bandu debilů jako byli ve filmu. Chovají se jako banda imbecilů, který začnou magořit při jakýkoliv příležitosti. Naprosto nelogický kroky, reakce dětí na prvním stupni základní školy, disciplína naprosto žádná. Smutná písnička... Doufám, že se nedožiju, že by bylo cokoliv důležitějšího ke zkoumání,lidstvo by skončilo na dvě doby. Akorát k nasrání, páč realita by byla asi ještě horší :(

Bokeh (2017)

Hezké exteriéry, ale to na film nestačí. Velice slabí herci, toporní jak islandské dřevo, stupidní dialogy a prakticky žádný děj. Křeč jako prase a nuda nuda nuda... nic se neděje a stupidní konec. Totální ztráta času, velmi nedoporučuji!

Outcast (2016) (seriál)

Slušná látka tak max na jednu řadu seriálu, ale po zajímavém začátku to začíná být celkem průjem a nuda, nuda, nuda... moc málo akce. Tak to jde ještě víc do kopru - nekonečné kvákání, rádoby "výchovné" a "poučné" začíná mě to upřímně docela srát. Prostě klasika, je to výplň mezi reklamy, takže co nejvíc žvástání a skoro žádná akce, takhle je to nejlevnější a to mají akcionáři a inzerenti nejradši. :(

Pikovaja dama: Čjornyj obrjad (2015)

Celkově slabota. Trochu Potěmkinova vesnice - takhle to snad ani v Rusku nevypadá, poměrně nesympatičtí herci, pár zajímavejch okamžiků, ale jinak nuda. Vykrádačka všeho možnýho a nemožnýho, snad jen ten úplnej konec a jeho vyznění hodnotím pozitivně. Jinak to nestojí ani za koukání. Podprůměr.

Uteč (2017)

Průměrná záležitost, spíše k smíchu než horor. Někdo tu psal, že se autor nebojí píchnout do rasové situaci v US - tak nevím kam autor píchá, ale té pozitivní diskriminace už bylo opravdu dost - černá fakt není v módě.

Duch ve stroji (2017)

Plochá, nudná a podprůměrná záležitost. Johanssonka je naprosto tragická, hraje jako dřevo s jedním výrazem přilepeným na xichtě. Mohlo to být ale horší, kdyby to vzala třeba Angelina - koukat na její ručičky= hůlčičky by byla ještě větší tragédie. Jinak ani kopec digitálních triků to nespasí, aby to nebyla velká nuda. Se slzou v oku vzpomínám např. na Blade Runnera. To byla jiná liga.

Skryté zlo (2017)

Podprůměrná záležitost - začátek celkem jde, ale pak už je to sešup a melou se hovna jako o závod. Slabé.

Expanze - Monstrum a raketa (2017) (epizoda)

Má to poměrně hodně sestupnou tendenci, taky už to nejede moc podle knížky, už si to cucaj z prstu aby to bylo levnější... chmm zklamání :(

Prokletí spící panny (2016)

Škoda že se to moc nepovedlo - velmi nesympatický toporný neherec jako hlavní hrdina to celkem zabil, potom ještě zmatené ne-hraní některých ostatních, lehce nelogický děj a z výborného námětu je jen průměrný až podprůměrný film. Škoda. Chvílemi celkem slušný horror, dost dobrý efekty, ale pak to zase spadne do podprůměru. Zajímavý konec, který hodnotím pozitivně. Takový slepenec. Jednou se to vidět dá.

Priťaženije (2017)

Celkově spíše slabší, ale několik pěkných triků, jinak naivní jak 13letá panna :( Ale i tak je to lepší, než patetická US produkce. Škoda té zbytečné romantické linky....ale zase vím, že jsou mimozemšťani vlhkým snem mladých dívek a umí senzačně líbat.

Časové pásmo bylo změněno