Channel Zero (2016) (seriál)

Prima, zajímavý. Jen pořád ani po posledním dílu nevím proč měl po celým těle ty zuby? Poradí někdo co to jako má znamenat?

Pustina (2016) (seriál)

První dva díly celkem nadprůměrné, třetí silně nudný a o ničem - nejde postavit celý seriál jenom na autentičnosti ve stylu dokumentu a bezútěšných exteriérech. Jinak sondička, ale chtělo by to více akce jinak asi přestanu sledovat, koukat na nekonečné stesky různých lůzrů a fetujících cikánů... to začne brzo nudit.

Národ Z (2014) (seriál)

Celkem slabé, zřejmě se to točí bez scénáře. Nesmyslný děj se točí pořád do kola a nemá to valného smyslu. Zřejmě se to vždycky natočí na srazu paintballistů.

Rudý kapitán (2016)

Člověk si se slzou v oknu zavzpomínal na dobu kdy začínal. :) Bože to byla lábuž!

Doktor Strange (2016)

chmmm, no přiznám se že nic moc, asi už jsem na to moc starej :(

Aftermath (2016) (seriál)

Viděl jsem dva díly, ale moc se na to nedá koukat. Vyloženě mě vytáčí ta vyžilá hnusná hubená lezba, co věčně nosí sluneční brejle i v noci. A korunu tomu nasadil ta létající gumová příšerka s koněm, no ty wogo - to je teda hustej hukot :( Sračka jako vyšitá!

Mlha (2007)

Kniha lepší. Chtělo by to remake. Hutné finále.

Anthropoid (2016)

No fuj, kdo se má na tu Anču pořád koukat! Hnus velebnosti :( Jinak celkem slaboučké...a nudné. Dvě hvězdy za finále, jinak to byla převeliká nuda!

Sebevražedný oddíl (2016)

Chmmm, slabota a křeč jako prase! A ty slabomyslný hlášky! Za trest! Do půlky jsem 2x usnul a pak to radši ukončil. A kuwa co ta debilní parodie na Jokera? To byl nějakej jeho homo bratr? :(