Doktor Strange (2016)

chmmm, no přiznám se že nic moc, asi už jsem na to moc starej :(

Aftermath (2016) (seriál)

Viděl jsem dva díly, ale moc se na to nedá koukat. Vyloženě mě vytáčí ta vyžilá hnusná hubená lezba, co věčně nosí sluneční brejle i v noci. A korunu tomu nasadil ta létající gumová příšerka s koněm, no ty wogo - to je teda hustej hukot :( Sračka jako vyšitá!

Mlha (2007)

Kniha lepší. Chtělo by to remake. Hutné finále.

Anthropoid (2016)

No fuj, kdo se má na tu Anču pořád koukat! Hnus velebnosti :( Jinak celkem slaboučké...a nudné. Dvě hvězdy za finále, jinak to byla převeliká nuda!

Sebevražedný oddíl (2016)

Chmmm, slabota a křeč jako prase! A ty slabomyslný hlášky! Za trest! Do půlky jsem 2x usnul a pak to radši ukončil. A kuwa co ta debilní parodie na Jokera? To byl nějakej jeho homo bratr? :(

Zhasni a zemřeš (2016)

Není to úplně blbý, ale zase nic světobornýho. Prima hnusačka/záporačka, ale zase tak omletý téma a plný klišé jako pytel sraček. :)

Kvílení (2016)

Super! Sice se některé postavy chovají občas nelogicky, ale to v životě taky. Asijská mentalita je někde jinde než ta naše. Ale jinak naprostá špica, super horor - žádný stupidní americký vyvražďovačky. Informace pro teenagery: ve filmu se ani jednou neobjeví Facebook, žádný vystajlovaný američanky ve věku kolem 20 a svět nakonec není zachráněn!

V zajetí démonů 2 (2016)

Předchozí díl jednoznačně lepší, stylizace do 70.let občas až úsměvná :)

Boj (2015)

Celkem průměrný film na obehrané téma, vývoz US demokracie do zemí kde o "demokracii" nikdo nestojí a nejsou jí sami schopni.Taky je krásně vidět jak různí parazité a parazitky z neziskovek otravují život samotným daňovým poplatníkům. Bylo by krásné neziskovky odstřihnout od státních peněz, ať si žijí za svoje a nebo za to co vyžebrají od dobrovolných plátců.Rázem by bylo na světe lépe.