UFO (2018)

Vůbec to nebylo špatný, celkem dost dobré... P.S. obávám se že lidstvo nikdy nedosáhne ani první úrovně i když i do té nám chybí polovina a už se přetáčíme do sebedestrukce... západní civilizace totálně upadá, utopená v nihilismu a řešení hloupostí. Dalšího levelu nedosáhneme ani kdybychom na to měli další tisíce let. Bohužel.

Skryté zlo (2018)

Není to špatné, ale zase žádná velká sláva. IMHO dost nezvládnuté po režijní stránce, námět i herci celkem OK. Hlavní hrdina ale není moc sympatickej... škoda.

Hastrman (2018)

Celkem velmi milé překvapení a klobouk dolů před panem Havelkou, dobrý! Herci akorát občas trochu přehrávali, Karel byl opravdu Dobrý a myslím, že Rodenovi roste konkurence. Být panem režisérem bych se nebál do filmu přidat trochu více temnoty a lehce ubrat humoru, bylo by to mnohem lepší a dávalo by to větší prostor pro divákovu imaginaci. Hudba i kamera také velmi dobrá, obzvláště za hudbu palec nahoru! Pane Havelka, opravdu dobré, začněte točit filmy o různých staročeských strašidlech, hejkal apod.!

Nikdys nebyl (2017)

Skoro až sympaticky tvrdohlavě ujetej Žoakým, no na jedno kouknutí prima!

Teror - Gore (2018) (epizoda)

Hmmm, dobré. Škoda toho digitálního monstra, vypadá trochu dětsky animovaně... no třeba si ho více vychutnáme v dalších dílech. Jinak super.

Teror - Vabank (2018) (epizoda)

No není to špatné, věčná škoda českého dabingu, přicházíme o zajímavé hlasy herců v originále (Jared Harris). Také jsem si všiml, že jsou některé pasáže nepřesně přeloženy a také občas něco chybí...hmm škoda. Jinak je to velmi dobré, i když originál v knižní podobě je mnohem lepší. Na filmu mi hlavně vadí legračně udělaný led a sníh a věčná škoda, že při těch zimních podmínkách nikomu nejde pára od pusy, asi by bylo už moc drahé to alespoň digitálně dodělat. Škoda, trpí tím autentičnost. Jinak je to prima!

Planeta Česko (2017)

Děkuji panu režisérovi za takové nasazení - film je naprosto super - výborný obraz i zvuk, a to vč. hudebního doprovodu. Zvířátka hrají jako o život! Myslel jsem, že nedám Hádka, ale překvapivě úplně v pohodě, příjemný hlas.Ještě jednou díky!

V.I.P. (2017)

Hodně slušný maso! (sado - maso)

Jsem vrah (2016)

Hodně dobré drámo! Moc pěkně udělané, zahrané a zrežírované. Tady by se měli učit český režiséři!