The Cloverfield Paradox (2018)

Dobrá cypovina - jedna hvězda za efekty, jinak blbost, skoro ztráta času na to koukat :(

Akta X - Život po životě (2018) (epizoda)

Bože muj, to je ale kokotina :( Kdo vymejšlí ty zápletky? Někdo s alzheimrem? Ty wogo tomu snad neuvěřej ani malý američani.... SPOILER: ty wogo, že nás po částech nahrávaj přes smartfouny do virtuální reality?! To jako vážně?!!! Přes telefonní hovory? To mě poser :( To je teda dost na dlouho... to se asi nedočkám.

The Rezort (2015)

Možná zajímavý nápad, ale potom bezezbytku naplněný přemoudřelýma kecama a uvědomělým blábolením. Totálně mě rozsekala aktivistka za práva mrtvých... ha ha ha a problém s uprchlíkama taky zajímavě vyřešen :)

Blade Runner 2049 (2017)

Podprůměrná nudná záležitost... spousta prapodivných dějových kotrmelců = z tohodle legenda tedy opravdu nebude. Celkově zklamání.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Jedna hvězda za počítačové triky.... ale líbily se mi pouze K-tronové, ostatní jsou pohádkové sračky pro malé děti

Miluji tě modře (2017)

Jedna hvězda za pěkný nahý holky, to ale celý film neutáhne. Totálně bez děje, bez nápadu, bez ničeho... přehlídka ztraceného času :(

7 životů (2017)

No nic moc - sice celkem zajímavé řešení přelidnění - ale jinak zbytečně dlouhé a nedbale zahrané dosti topornými herci, Noomi to taky více sluší s vetřelcem a ve skafandru, jinak vypadá v šatech moc androgynně a celkem až nesympaticky. Hezky si tam Glenn Close zahrála Angelu Merkelovou.

Andílek na nervy (2015)

Troška pro náctileté :( (to byla tedy opravdu hrůza, spousta PP, pak to vypadá jako jedna dlouhá trapná reklama, na to někdo chodí do kina?)