Archive 81 - Tajemné signály (2022) (epizoda)

Wow, docela dost dobrý! Hustá atmosféra, že by se dala skoro krájet a naprosto pecková (disturbing) hudba. V hlavní roli velmi sympatický chlapík Mr. Athie - pro mě velké překvapení se super dobrým hlasem. Hodně doporučuju, samozřejmě v originálním znění a s titulkama. Taky Mrs. Shibabi mě hodně uhranula, naprosto okouzlující úsměv a velmi sympatický projev (i hlasový). Zatím velké překvapení. Pozitivní.

Devadesátky - Poprava bodyguarda (2022) (epizoda)

Tak to byla přímo nádhera a pastva pro oči! Obrovská paráda a návrat do mládí. Jonák skvělej, Běla taky a Mrázek velká pecka! Fantasticky zahraný. Už se těším na další díly. A vypadá to naprosto realisticky, úžasná práce kriminalistů v terénu, ta sehranost, vypuštění legendy tý bábě v baráku, pak si jí krásně povodili aby zjistili co potřebovali... to se dneska už nevidí. Prostě stará dobrá ruční práce.

Šílený bůh (2021)

Wow! Tak to je neskutečná jízdy! Hodně psycho, zajímavé animace, zajímavé obrazy, hudba, zvuky... tak to se mi moc líbilo. Určitě to ještě jednou dám. Hodně doporučuji!

Severní vody - Ejhle, člověk (2021) (epizoda)

První díl naprostá pecka! Hnus a odpornost staré doby, krásně odporný Colin Farell. Už dlouho jsem neviděl tak krásně zahraný hnus!

Nikdo nevyvázne živý (2021)

Tak to bylo opravdu milé překvapení v dnešní sračkoidní době! Wow! To se mi líbilo, i s tím koncem- Příšerka z krabice byla rozhodně zajímavá a hodnotím pozitivně! Vřele doporučuji!

Všechno, co (dosud) vím (2021)

Pink sice není moje cílovka, ale dokument se mi fakt líbil. Zajímavý pohled do rodinných vztahů a kočovnému životu. Zajímavé i pohledy do zákulisí a na zkoušky. Řehole jako prase! Víc takových filmů.

Pěreval Ďatlova (2020) (seriál)

Zatím první díl a velká pecka! Rusové umí když chtějí. Už se těším na další díly. Děkuji za titulky k prvnímu dílu. Super!