Tvář vody (2017)

Jedna hvězda za reálie. Jinak srágora, děsně nudná...

Tým SEAL - Jiný život (2017) (epizoda)

Seal pro dobrosery, všechny zachráníme a pošleme do Evropy - no to je prda plán! :( jdu blejt... a tady je budeme do smrti živit...

T2 Trainspotting (2017)

Vlastně celkem zbytečné... nejvíc se mi líbili prostřihy z původního filmu.

Uteč (2017)

Průměrná záležitost, spíše k smíchu než horor. Někdo tu psal, že se autor nebojí píchnout do rasové situaci v US - tak nevím kam autor píchá, ale té pozitivní diskriminace už bylo opravdu dost - černá fakt není v módě.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Jedna hvězda za počítačové triky.... ale líbily se mi pouze K-tronové, ostatní jsou pohádkové sračky pro malé děti

Vetřelec: Covenant (2017)

No, ehm, zase docela zklamání, ale není to až tak strašný - především po obrazové stránce dokonce super. Určitě nutno vidět pro všechny fanoušky jak kultu kolem tzv. alienů, taki pro fanoušky žánru sci-fi. SPOILER ALERT = Občas jsem se přistihnul, že mě trochu tahají za oči ty obrazové chyby - především velikostní disproporce - kdy např. z přistávacího modulu o velikosti větší dodávky vystupuje řada lidí a pak se ve uvnitř pobíhá do alelujá chodbama dlouhýma jako ve vlaku. Vždycky si říkám kam se proboha vejdou všechny ty motory, palivo, podpora života, skladovací prostory, ošetřovna.... atd. atd. No to už vůbec neberu v potaz loď Covenant, tak je to ještě drastičtější... Taky mě neskutečně serou ty myšlenkový kotrmelce rádoby "vědců", kdy neznámý signál zachytí helma ve skafandru s minimálním dosahem, na lodi nikdo nic neslyšel, při první příležitosti se obrovská loď přesunuje k jinému cíli (zřejmě má spoustu zbytečného paliva ke spoustě manévrů, brzdění, obratům atd... Na planetu kde jsem nikdy nebyl se zásadně vystupuje bez zabezpečení proti bio nákaze či predátorům atd, atd. (jsem čekal, že budou hned pít z kaluží apod.) hlavně že mají slušivé uniformičky a čepičky... Při první příležitosti začnu hystericky ječet a zmatkovat, dělat nesmyslná rozhodnutí ohrožující několik tisíc lidí a celou loď atd. atd. = se vůbec nedivím, že je lidstvo určeno k vyhynutí, když by se posílali na důležité úkoly takový bandy trotlů :(

V.I.P. (2017)

Hodně slušný maso! (sado - maso)

Vražedná přání (2017)

Podprůměrná záležitost s neuvěřitelně nesympatickou hlavní herečkou - hnusná pinda s kachním ksichtem. Dobrý tak akorát pro nenáročné teenagery.

Všechno nebo nic (2017)

Celkem tragedie. Bohužel. Příběh hloupoučké zlatokopky. Herci nemají co hrát a ani jim to moc nejde. No přetrpět to, to je fakt dost hrůza. Lepší jít spát. Jedna hvězda za teplouše a jeho Lea (keď on je taký krehký!)

Všechno nejhorší (2017)

Sympatické a nakonec to vůbec nejni špatný... (hlavně ta sympatická mladá hééérečka :)