V utajení (2017)

Celkem dost průměrná záležitost, ale konec - ten to totálně zazdil :( Muslim v oktávce a tajná schůzka na konečný 22.... dost jsme se tomu doma nasmáli, i kočka se mohla umňaukat smíchy

War Machine (2017)

Bombice, královsky jsem se bavil Pittovým hereckým koncertem :) super prdel!

Wilson (2017) odpad!

Ty wogo tak to je taková malá, křečovitá kupka hnoje... no prostě Wilson... pytel hovínek :(

Wind River (2017)

Lehce nadprůměrné krimi s pěknými exteriéry, nic víc. Ani Jeremy moc nehraje, jen okouní a kibicuje. Zbytek je tam do počtu. Zachraňuje to zajímavá zápletka a pěkný scenérie. Děkuji režisérovy, že se moc nepouštěl do dobroserského tlachání ohledně ztracené generace amerických indiánu (nuda, fet a alkohol - to všechno jich zabije víc než bílý muž).

Zabiják & bodyguard (2017) odpad!

Ty wogo - film od retardů, pro retardy! Děsnej shit! Ty woe, major Zeman na cracku! Super sračka. A to ani neinzerovali, že je to sci-fi!

Zajatci času (2017)

Vynikající nápad, bohužel v otřesném provedení. Jedna hvězda za nápad, jinak je to totální pytel hoven! Nevím kde sehnali ty naprosto otřesný a totálně nesympatický herce - neherce. Obzvláště ten malej tlustej retard, to je hnus. A jak furt kvičej, objímaj se a utěšujou se jaké je to hrozné.... bože můj, jsem se těšil že umřou a ono prd...

Živí mrtví - Milosrdenství (2017) (epizoda) odpad!

Ty wogo to je ale pytel hovínek... místo toho, aby Rick konečně sebral odvahu a problém vyřešil, tak zase nekonečné okecávání, střílení do vzduchu a spousta "lásky k bližnímu", no hnus velebnosti, na takovou sračku už fakt nemá cenu se vůbec koukat. :(

Život (2017)

Děsí mě že by jsme poslali zkoumat cokoliv důležitějšího takovou bandu debilů jako byli ve filmu. Chovají se jako banda imbecilů, který začnou magořit při jakýkoliv příležitosti. Naprosto nelogický kroky, reakce dětí na prvním stupni základní školy, disciplína naprosto žádná. Smutná písnička... Doufám, že se nedožiju, že by bylo cokoliv důležitějšího ke zkoumání,lidstvo by skončilo na dvě doby. Akorát k nasrání, páč realita by byla asi ještě horší :(