Lockwood a spol. (2023) (seriál)

Žádnej hit to není. Ale slušný mysteriózní seriál a to stačí. Až na toho patetickýho, uvrečenýho pablba.

Bratři Sunovi (2024) (seriál)

Ta stylizace mi moc nesedí. Český dubbing se také hodně zhoršil. Ale jinak je to po akční stránce hodně slušný. A dobře obsazený a příběh není nezajímavý.

Jú jú hakušo (2023) (seriál)

Slušný amine v hrané formě. Tohle mě baví.

Vetřelec: Romulus (2024)

Romulus hezky zapadne do universa. Neříkám, že mi všechno sedlo, ale jako celek se mi to líbilo. SPOILER...Na konci ovšem mohl být nějaký pěkný Alien místo toho mutanta.

Alamo (1960)

Můžete historii věřit, nevěřit, zpochybňovat... Ale Alamo je součástí historie Texasu, Mexika i Ameriky. Muži tam byli stateční a úctyhodní. Alamo je na tehdejší dobu velkofilm, Wayne zvládl slušně režii a komparz byl obrovský. A co víc, je to zajímavý a hodně dobrý film.

Temný krystal: Věk vzdoru (2019) (seriál)

Nádherný příběh, který kazí hrozně uječení Skeksiové. To mi moc vadilo. Jinak nádherné postavy a krásný fantasy svět.

Cesta do neznáma (1934)

Jednohubka ze zlatých časů Hollywoodu. Žádné veledílo, ale Wayne je vždycky fajn.

Deadpool & Wolverine (2024)

Moc často se kecalo o Foxech, o úpadku Marvelu a o tom,jak ho má Deadpool zachránit ( což je naprostá pravda). Několik fórů bylo dokonalých, něco bych nemusel. Ty úžasný camea ( hlavně jeden starší černoch, kterej drtil kosti o pár let dřív, než Wolverine v X-Men), to hodně nakoply. Songy skvěle vybraný skrze celý film. Ale něco mi tam chybělo. Něco mi tam nesedlo. A nevím co. Možná ještě přihodím pátou hvězdu, až to skouknu doma.

Časové pásmo bylo změněno