Kapitán Bombarďák ve filmu (2017)

Animované, vtipné, bombarďácké, dětsky hrdinské, pohodové. Spousta lidí to tady odsuzuje, ale já se bavila. A to jsem byla střízlivá. Alkohol v krvi museli mít ale tvůrci, protože tohle byl vážně vtipný úlet, který byl spíš pro dospěláky než pro děcka. Kapitán Bombarďák. To nevymyslíš. Vtipné hlášky, příjemná animace, dokonce i český dabing byl krásný. Fakt pohodová podívaná. ..Tralalaaaaaaaaa..

Projekt Tokio (2017)

Je to zajímavé, dobře udělané. Pár minutový snímek a těch vjemů nepočítaně. Dobrá terapie.

Nepřátelé (2017)

Americké, indiánské, historické, citlivé téma, rodina, pomsta, strach, nenávist, tradice, přátelství. Věčně bolestivé téma v Americe. Indiáni a jejich "vyhlazování", zabírání jejich území, prolnuté bělochama a jejich osobními boji a strašáky. Jednoduchý příběh, za to plný snad úplně všeho. Nelze popsat, to musíte vidět. Scéna pohřbívání rodiny mě doslova uzemnil, brečela jsem za film ještě několikrát. Herecké výkony na jedničku s hvězdičkou. Je to týden co jsem film viděla a pořád jsem ho plná. ..my lidi si opravdu děláme všechno tak strašně složitý..

Prezident Blaník (2018)

Slovy Tondy Blaník "tohle byl průser"..ale oceňuji vlastneckou myšlenku v závěru filmu a to, že "pražská kavárna opravdu existuje". Dost mě zaujalo kolik známých lidí zverbovali. I nevědomky.

Avengers: Infinity War (2018)

Marvelovské, Avenger, logické, přátelské, velké, celosvětové, celoplanetární, celovesmírné, vtipné, zábavné. "What the ....!" Na poslední Avengery jsem si zašla konečně na velké plátno a stálo to za to. Dvě a půl hodinky jsem seděla jako zařezaná, zobala popcorn a skvěle se bavila. Jak někdo dokázal dát dohromady logický příběh s několika akčními hrdiny, kteří spojí síly v boji proti zlu to nechápu. Příběh plyne postupně, je místy dost vtipný, místy dramatický a smutný. V tak dlouhé stopáži se nevyskytují žádná hluchá místa. Marvelovky prostě válí. A ta hlavní myšlenka toho zloducha, nepřipadá vám to trošku jako Inferno od Browna? ..já si myslím, že ta scéna s Thorem, kdy se snaží udržet otevřený průchod pro světlo do pece, byla asi dost naschvál, co? Nemohla být delší?

Největší showman (2017)

Muzikálové, cirkusové, barevné, svižné, odvážné, silné, pozitivní x stále dokola a dokola. Každopádně musím říct, že jsem se dost bavila, má to švih a šmrnc. Po dlouhé době zase pěkná muzikálovka, jejíž písničky mi pojedou v ipodu dokud mi je vzteky sám nesmaže. Postupem času jsem měla ale pocit, že jsem pořád někam spěchala, všechno bylo dynamické, to ano, ale takové nervózně dynamické. Rozhodně je to ale lék na ztrápenou duši a dostane vás pryč od všedních problémů. Ukládám do složky "léky". ..hmm, asi budeme trénovat zvedačky na svatební tanec, to by bylo moc romantické..

Mimi šéf (2017)

Animované, vtipné, miminkovské, šťěňátkovské, rodičovské, láskyplné, sourozenecké, roztomilé. To bylo hezký! Pohodový animák plný vtipných scének, originálních hlášek (kdo neviděl LOTRa v originále asi nepochytí narážky). Svým způsobem hrzoěn dojemný film, protože jestli své sourozence milujete jako já svojí sestru, tak se v tom najdete. ..já chci taky takový budík..

Tanečník (2016)

Baletní, dokumentární, záživné, vypovídající, legendární, poučné. Baletem jsem nepolíbená, proto mi dosud unikal životní příběh tohoto mladíka. Film je udělaný hodně poutavě a záživně. Jako absolutní negramot musím říct, že tančí opravdu nádherně a věřím tomu, že je něčím naprosto unikátní. Navíc je docela sympatický a hezoučký. Myslím si ale, že každý umělec to má těžké, a buď se s tím srovná nebo ne. Jediné co mi asi vadilo bylo to, že všechno co má a čeho dosáhl, vyčítá své matce, která ho k tomu údajně donutila. Mohl kamarád klidně kopat krumpáčem. Přesto opravdu skvěle natočeno, doporučuji. ..no ty jeho nožičky a zadek, tomu se říká slušná práce. A ta bolest těla během představení, nedokážu si to představit..a že tu bolest znám..

Doktor Strange (2016)

Marvelovka, vtipné, crazy, divoké, bez většího přemýšlení. Tak na to musíte totiž koukat - bez přemýšlení. Sledovat obrázky. Bylo to prima. Místy docela vtipné. Barevné a čarovné. To mě baví. Nic náročného, zajímavý herci, slušný příběh, pěkné zpracování. ..čáry máry fuk, ať je z tebe bublifuk..

Psychiatr (2018) (seriál)

Temné, detektivní, zvrácené, někdo by řekl nechutné, psychologické, patologické x čekala jsem to lepší, až příliš depresivní. Knížka se mi strašně moc líbila. O to víc jsem možná zklamaná ze zfilmování. Celé to na mě působilo až příliš depresivně a bezútěšně. První díly vůbec neměly šmrnc, poslední tři to trochu dohnaly. Celé mi to přišlo hodně svázané a nemotorné, nějak jsem se nemohla zamilovat do hlavních postav. A že mám Daniela hodně ráda. Dakota mi celkem vadila, Sáru jsem si představovala trochu víc pozitivnější. Nicméně pokud zfilmují i druhou knížku, ráda se podívám. ..v té době musel být takový všudy přítomný smrad, jako když jedete v tramvaji plné bezďáků..