Dentista (1996)

Souhlasím s iolaosem, povedený snímek, ale místy trochu nudí. Ovšem zbylé pasáže jsou opravdu masakrózní, pošahaný dentista, který ordinuje dost brutálním způsobem, ovšem nejvíc to odnese jeho vlastní žena! Dávám čtyři hvězdy.

Svět Elmo (2006) (pořad) odpad!

Televizní krutost nejhrubšího zrna.

Zlo (2005)

Sice amatérská, ale velmi nadprůměrná zombie zábava. Zběsilá honička městem končící, pro aktéry špatně, na sportovním stadionu. Děj sice moc nečekejte, ale za to se těšte na zdařilé gore a černý humor. Pro mě za čtyři hvězdy.

Království ohně (2002)

Zbožňuji postkatastrofické snímky, bohužel tenhle, ačkoliv měl vynikající námět, se moc nevydařil. Hlavně jsem nemohl překousnout hlavního hrdinu a jeho hlášky. Ovšem tíživou depresivní atmosféru tento počin opravdu má. Podtrženo, sečteno, dávám tři hvězdy.

Sepultura: Third World Chaos (1995)

Jedna z nejlepších trash metalových kapel zachycena ve vrcholném období bratrů Cavalerových. Bombastický živý koncert, parádní videoklipy doplněné rozhovory s členy kapely. Kdo miluje Sepulturu, bude zaručeně kvičet blahem. Pro mě jasný plný počet.

Ostrov smrti (2007)

Průměrný slasher. Skupinka studentů vyrazí na ostrov, kde se ubytují v chatě u divného páru, co si všechno točí na starou kameru. Studentíci si na pláži udělají mejdan a nonstop se trefují do šprtky, která jim to v závěru spočítá. Pohostiný páreček je začne kosit jednoho po druhém. Provedení vražd je velice pestré a zábavné - od motorové pily, přes kuši až k pálce na kriket. Z tohohle materiálu se dalo vymáčknout daleko víc, škoda. Nebýt tak dobrých krvavých scén, dal bych dvě, ale takhle je to za tři hvězdy.

Zombies Gone Wild (2007)

Parta prdících a zvracících retardů se vydá v dodávce lovit ženské, jejich výlet je zavede do vesnice plné zombies. Počátečních šedesát minut je složeno z fekálního humoru (některé vtípky se povedly, některé ne), pak se teprve objeví první zombie. Horor od tohoto snímku opravdu nečekejte (mimo dvě chudé gore scénky), jde o nepovedenou amatérskou komedii s dost hloupým koncem, která si zaslouží maximálně jednu hvězdičku.

Zombie Nation (2004)

Celkem dobrý námět, ale bohužel ve slabším provedení. Děj je celkem svižný...psycho policajt masí pěkné holky, které pak za pomoci voodoo, nebo něčeho podobného vylezou z hrobů.Zabijou dva chlápky (jeden přijde o jazyk, druhý o něco cenějšího). Najdou onoho policajta a dost se na něm vyřádí (střívka, vydloublé očko, atd.). Ovšem konec celý příběh značně pohřbývá. Nečekejte žádné klasické zombie, v tomhle filmu jsou zombie jako lidé, jen mají kolem očí stíny.

Solange: Teror v dívčí škole (1972)

Velice dobrý napínavý snímek, který vám od druhé poloviny nepustí oči z obrazovky. Vraždy dívek z katolické školy jsou provedeny opravdu dost krutým způsobem, vše je parádně natočeno a zahráno. Navíc konec je velmi překvapivý. Dávám čtyři hvězdy.