Brazilský masakr (2006)

Dle mého nadprůměrný snímek, který je od druhé poloviny celkem napínavý. Herecké výkony nejsou zas tak špatné, námět je dobrý a dobře zrealizovaný. Na plný počet to není, ale čtyři hvězdy si tenhle drsný obchod z lidskými orgány určitě zaslouží.

Butcher House (2006)

Koukatelné laciné béčko. Dějově pořád to samé...partička mlaďasů v domě opředeným legendou...spíše na jatkách s duchem vraždícího řezníka, který vstupuje do jednotlivých postav a masí děcka sekáčkem, palicí a nožejkem. Dvě hvězdy za snahu a za celkem povedené gore.

2001 maniaků (2005)

Parádní zábava v čele s vynikajícím Robertem Englundem. Hodně jsem se u tohohle snímku nasmál, nemám co vytknout. Jasný plný počet.

Barva peněz (1986)

Excelentní výkon Paula Newmana ve velmi kvalitním kulečníkovém dramatu. Hodnotím čtyřmi hvězdami.

Český Honza (2007) (TV film) odpad!

Chudáci děti!! tohle bych jim pouštěl fakt za trest, kdyby zlobily. Otřesní herci, dialogy, písničky (?). Zasloužený odpad.

Záhady Toma Wizarda (2007) (pořad)

Pro děti určitě zábavné, překousnou určitě i trapného hlavního hrdinu Honzu Brabce. Takže za dvě.

Spravedlnost (2006) (seriál)

Hodně povedený seriál o spolku špičkových právníků. Navíc zde exceluje Victor Garber, který mě zaujal již v seriálu Alias. Dávám čtyři hvězdičky.

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Hooperův surový exploitation, který divákovi naservíruje pomalu se rozjíždějící vyvražďovačku pěti kamarádů, kteří si vyrazí na výlet po Texasu. Samotný děj, jak je již naznačeno výše, se pomalu posouvá vpřed v jakési road movie, která se po první vraždě změní v geniálně gradovaný masakr, jehož finální scény posadí na zadek každého fanouška hororu. Špinavý, lidskými ostatky vyzdobený dům Hewittů spolu s mrazícími pulty, zakrvaveným stolem a polomrtvým dědou Hewittem vytváří perfektní podhoubí pro nekompromisní krvavé psycho scény, které se na diváka valí a nenechají ho na okamžik vydechnout. Navíc závěračné vzteklé máchání Thomase Hewitta motorovou pilou je opravdu nezapomenutelné. U mě jasných pět hvězd.

Sežráni zaživa (1976)

Dle mého zdařilý hororový kousek, který sice nedosahuje kvality Texas chainsaw massacre, ale přesto je dost nadprůměrný. Motel zalitý v mlhách kde vás může sežrat krvelačný domácí mazlíček, nebo vás zmasí (kosou, hráběmi,atd.) řádně úchylný majitel. Navíc potěší Robert Englund ve vedlejší roli. Dávám čtyři hvězdy.

Poslední plavky (2008)

Na pět hvězdiček to sice není, ale na čtyři určitě. Čtvrtníček perlí jak blázen. Lábus: čau volové! Prostě pohodová nízkorozpočtová zábava, kterou mám rád.