• Rodinný
  • Fantasy
  • Válečný

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

to je tak ubohé, radoby vtipy z facebooku 2010, trapný

Králíček Jojo (2019)

STROP, presne a vtipne popsana situace z Nacistickeho Nemecka v zaveru valky, mohu jen doporucit

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Nejlepsi serial od netflixu hned po stranger things, doufam ze treti rada budu tak skvela jako ty predesle, at uz je tady

Sexuální výchova - Série 1 (2019) (série)

Absolutni pecka, strasne moc jsem si to zamiloval, nevim jak se dockat 3 serie, vyborne propracovane postavy..

Pelíšky (1999)

Naprostá špička ceskeho humoru, dle meho nejlepsi cesky film po ropadu Ceskoslovenska

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Šílený, ten člověk jehož jméno nesmíme vyslovit, by měl zkrachovat, schovat se hluboko do země, jít dělat něco prospěšného. Kdyby ta televize nebyla jeho, nikdy by se nám to nedostalo na obrazovky. Strašný

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Seriál který krásně nakrmí české oko diváka, avšak já jsem náročnější fanoušek, proto dávám 2 hvězdy. Nic lepšího, ale stejně na českých kanálech nenajdete.

Thor: Ragnarok (2017)

Film mě trošku zklamal, samozřejmě byl vtipný, ale dějově nic moc, hrozně rychle porazili Thorovu sestru. Mohlo to býti lépe vymyšlené

Černobyl (2019) (seriál)

Návrat časem, skvělé počin od filmařů, výtečný výběr rolí, co k tomu dodat, opravdu nejlepší počin co se Černobylské havárie týče.