Saltová (2010)

tak tohle bylo fakt krutý zklamání. zmatená kamera, zmatenej děj a ještě akce bez náboje... dorazí to jen konec, na kterej koukáte s otevřenou pusou a nechápete, co to tam melou...

Zataženo, občas trakaře (2009)

Celkem nenáročný film pro celou rodinu. Animáky jsem ale už viděl i lepší a rozhodně nesahá ani po kotníky Rattatouile nebo How to train your dragon. Dobrá byla opice s překladačem myšlenek.

Počátek (2010)

Genialita posunuta na další level. A že tam bylo nejaky klišé? No a co? To by člověk už mohl dneska točit jen německý fekal porno, aby se vyhnul klišé. Film je prostě best a myslím, že ho jen tak něco nepřekoná.

Kniha přežití (2010)

pro me tohle asi jedno z nejvetsich zklamani roku... fakt jsem se na ten film tesil a nakonec byl takovej suchej nejakej... prvni pulka se docela dobre rozjizdi, ale pak prestane nejaka lepsi akce a zacne to bejt docela nudny s "nesmrtelnym hrdinou".. a konec se mi vubec nejak nelibil, ta jakasi pointa nabozenstvi, to me moc nesedi.. celkove to nebyl spatnej film, ale 3* jsou podle me tak umerny vykonu

Solomon Kane (2009)

asi jsem čekal větší řež

Čistá duše (2001)

první půlka filmu taková sušší, kdy pořádně nevíte, kam se film bude ubírat.. druhá půlka nabere silnější obrátky a závěr vas posadí do židle.. o tom, že duševní choroba se dá porazit jen silou vůle, 5* a nemám co víc dodat..

Obchodník se smrtí (2005)

tak tenhle film má hodně velkou ráži... chladnokrevného podnikatele, který má žaludek asi opravdu na všechno, ještě umocní fakt, že se jedná o snímek založený na skutečných událostech... celkové to ve mě zanechalo dost ruznorodé emoce.. nic se ale nemění na faktu, že si snímek zaslouží plné hodnocení..

Zelená zóna (2010)

no, proti očekávání tomu prostě něco chybí... čekal jsem trochu nářez jako od bournea a toho se nedostalo, takže asi i trochu zklamání.. tak 3,5* , nakonec dávám 4 kvůli dobré herecké sestavě..

Hancock (2008)

Tahle komedie mě bavila dost. Jenže bohužel jen do doby, než se tam začal motat "seriózní" děj s vážnou zápletkou. To prostě komediím nesedí a pokazilo to i hancocka. 4 * tomu dám, ale je to na hraně a zachraňuje to jen scéna s velrybou.