Iron Man 2 (2010)

solidní akčňák s dobrými efekty.. nicméně o něco slabší jak jednička... trojky bych chtěl vidět, ale bojím se, ab měla co nabídnout... přecijen je Iron Man už docela vyčerpaný..

Iron Man (2008)

prostě jedna z mých nejoblíbenějších komiksových postav :-)

Záměna (2010)

no, jak se to veme. komedie to nebyla, protože jsem se zasmál tak jednou a nějak extra romantický to taky nebylo. Jennifer jako by nestárla, do tý doby, než ukáže ruce. Ale to stejně neutáhne film. Přijde mi, že myšlenka takto podaná spíš do dramatu, než komedie. Ve finále na tom nic moc vtipnýho nebylo.

Černá labuť (2010)

Nikdy bych asi neřekl, že největší psycho bude film o baletu. Ke konci jsem už ztracel pojem co je real a co ne. Well done.

Na doraz (2010)

Je pravda, že kino filmu přidá, ale co, tohle byl nářez. chvílema si říkáte "co to ku...?", chvílema se chlámete smíchy a nakonci překvapí a rychlý spád událostí. občas si říkám, jestli galifianakis opravdu hraje tak dobře a nebo prostě takovej je i ve skutečnosti a jen ho daj před kamery, aby se choval přirozeně

Černá smrt (2010)

tohle mi přišlo trochu slabší, než jsem čekal. divně to kombinuje temné časy středověku a rádoby nezkreslený pohled na ně, a nějaké mystično, nebo co.. málo akce a celý to bylo takový nudný docela

Vrah ve mně (2010)

je to úchylný. ale kdo z nás občas nezatouží po tom, nařezat ženský na holou :-)

Repo Men (2010)

mě se tohle prostě líbilo... nechyběla akce, ale zároveň film dává podnět k zamyšlení a ceně lidského života. nedělejme si iluze. a až do konce jsem žral původní zápletku a nečekal bych zvrat u podobného filmu. u mě dobrý

Panna nebo orel (2010)

že Emma Stone je dobrá, to asi nikomu není třeba připomínat... jen je škoda, že ta její proměna byla jen na oko, a ne taková, že by si to začla víc dávat, mohlo by to pak být ještě o něco říznější...