Oko (2008)

Přišlo mi, že v tomhle filmu neni vůbec nic originálního. Jistě, je to remake, ale proč se tedy točilo? Snad kvůli tomu, že si někdo myslel, že J.Alba vydělá hodně peněz tím, že se na ni půjde kouknout hodně lidí do kina.. No, ve finále to není určitě nejhorší horor všech dob, dá se na to koukat. Ale jednou a dost.. 50%

Ruiny (2008)

Nevim nevim, neni to ani jeden z těch úžasných hororů, ale vyložený propadák také ne.. Asi jsem čekal, že na té Mayské pyramidě nakonec přeci jen bude něco víc, než jenom kytka, co žere maso a umí napodobit vibrace. Jednoznačný plus ale dávam za květiny lezoucí pod kůží a hlášku "Ještěže jsme mu ty nohy uřízli" :)

Probuzení (2007)

Úžasnej film, vůbec nic jsem od něj nečekal, takže hodně překvapil.. Originální nápad, překvapivý zvrat, prostě má všechno, co má správnej film mít..

Zeď tajemství (2003) (TV film)

Mně se tenhle film docela líbil. Nebo minimálně ta část, kdy jsem čekal, že konec bude ve stejném stylu jako zbytek (do té doby vydařeného) filmu a ne že se to zvrhne v krimi..

Holky z kalendáře (2003)

Po shlédnutí filmu jsem hodnotil mnohem výše než s odstupem času. Po pár dnech mi totiž utkvěl v paměti pouze nápad starých žen na originální kalendář, nic víc, nic míň. Jediné, co dodává filmu trochu šmrnc je pohled stárnoucích žen na svět z trochu jiného úhlu, než bychom čekali..

Hlas smrti 2: Světlo (2007)

Lehká kopie Final Destination. To ale tenhle film nestaví do propadu dějin, to rozhodně ne. Vždyť kolik filmů je v dnešní době úplně originálních?

Konec světa (1999)

Lehce podprůměrný film, od kterého jsem čekal ale stejně ještě daleko míň.. Takže ve finále jsem to docela s chutí dokoukal do konce.

Utržený ze řetězu (2005)

Originální akční thriller s Morgenem Freemanem v roli starého milého pianisty. Docela paradox, ale sem to prostě sedí..

P2 (2007)

Klasický béčkový horor, avšak ne nějaký z těch obyčejných vyvražďováků. Nezemře tu 10 lidí za celý film a na konci vrah ještě dvakrát neožije. A to se mi na tomhle filmu právě líbí. Snaží se alespoň trochu vybočit z těch tuctovek. 7/10

Tajemné okno (2004)

Naprosto excelentní Johnny Depp v roli bláznivého spisovatele, který řeší svou minulost i budoucnost. Na první pokoukání je to jasnejch 5*, na další už o hvězdičku níž.. Potom film nějak nemá čim překvapit.