Za čárou (2021) odpad!

Asi najslabší počin z Netflix tvorby, čo som videl. V tomto filme nič nefunguje, ani postavy, ani dej, ani výprava, ani bojovvé scény, ani veľké H.  A keď píšem a spomínam na film (ešte matne) tak mením hodnotenie na Odpad. Nezaslúži si to ani jednu * .

Wonder Woman 1984 (2020)

WW84 má v sebe všetky neduhy pokračovaní. Prvým dielom bola nastavená latka veľmi vysoko a druhý diel nesiaha predchodcovi ani po kolená. Slabá a nezáživne prebiehajúca zápletka, žiadne, resp. slabé vykresľovanie charakterov postáv, mdlé akčné sekvencie, veľakrát nelogické posúvanie deja a konanie postáv, málo chytrých vtipných vsuviek, atď. Z tohto dielu si zapamätám len úvodnú sekvenciu z ostrova a skvelý soundtrack, ostatné sa vytratí do stratena. Dám však ešte šancu ďalšiemu dielu, ktorý dúfam nepochová celú plánovanú sériu. BTW - poprosím menej feministických záležitostí (napr. chýbajúci meč a štít, držanie sa pri zemi s akčnými scénami, výhradne "srdcové" posúvanie deja, atď.), bo hlavne tie robia z filmu len pocitovú a nelogickú záležitosť - týmto však nechcem nikoho uraziť ;-) . Treba nájsť zlatý stred a seknúť ho mečom. :-)

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Zasa trefa vedla. Tento film nie je crazy, nie je vtipny, nie je zaujimavy, nie je putavy, nie je originalny. Tento film je len trapny a ma niektore dobre spracovane akcne sceny. 2* su za to, ze to svizne ubehlo a za mozny prislub pokracovania, ktory sa z nedostatov tohto dielu pouci. Som velky optimista? ;-)

Challenger: Poslední let (2020) (seriál)

Po dlhej dobe kvalitny a prekvapivy dokument. Vacsinu veci som okolo raketoplanov netusil. Zrucne, napinavo a aj poucne spracovane dielo, ktore je mozne pozerat viackrat.

Jumanji: Další level (2019)

V tomto filme neprisli s nicim, opakujem s NICIM novym. Mal som pocit, ze pozeram predchadzajuci diel. Vsetko zopakovali a ziadne novinky nepriniesli. Asponze to bolo svizne, ked uz nic ine. Prosim, dalsie diely uz len ako TV filmy po 24:00. Dakujem.

Projekt Power (2020)

Slubny trailer ma navnadil na neskutocne nudny film. Mal sice potencial, ale uz po prvej 1/3 filmu ho pomaly ale isto pochovavali. No a posledna 1/3 filmu bola zalostne trapna, nelogicka a nezaujimava. Ach jo. Nic v tomto filme nefunguje. Siahnite radsej po nejakych starych X-menoch.

Charlieho andílci (2019)

Od odpadu deli tento film len dve veci - 1.odkazy na starsie snimky tohto mena a 2.je to taka pitomost, ze sa po case clovek musi len smiat. V tomto filme je vidiet svet dnesnej mladezi - nic zlozite, vsetko jednoduche az povrchne, vela umeleho a farebneho (cest vynimkam). Aspon keby sa herci snazili hrat :-D.

Ledové království II (2019)

Film urceny vyhradne pre deti. Dospeli budu castejsie pozerat na hodinky, hlavne pocas nezazivnych a nechytlavych muzikalovych sekvencii. Prvy diel bola dobra oddychovka aj s dobrou hudbou. Tento diel je uz vsak hlavne strata casu.

Noví mutanti (2020)

Moc mi to nezapada do konceptu X-men, ale pozerat sa to da a zaujimave vizie moznych buducich pokracovani potesia.