Bratři z donucení (2008)

První půle fakt komediální a ujetá :-D Pak už to šlo sice trochu dolu, ale i tak sem se docela zasmál.

Hrdost a sláva (2008)

Opět jedna z těch drsných kriminálek s výborným hereckým obsazením.

Poslední noc (2009)

Jedno z nejhorších c-éček a tudíž téměř nejhorší filmek se Seagalem a když říkám nejhorší se Seagalem, tak to znamená jak jistě všichni tuší úplné dno kinematografie. Fakt ubohý. A kromě toho by měl Steven žalovat McDonalda že s ním vyjebal :-D * za vzpomínky na starý dobrý časy :-)

Dopisy z Iwo Jimy (2006)

Dost zajímavě provedený válečný snímek. Podstatu filmu a to, co chtěl tímto snímkem Eastwood vyjádřit je mi sice jasný a celkové provedení není vůbec špatné, ale zkrátka mě to tolik nevzalo jak by asi mělo.

Homeworld (2008)

Pokud nepovažujete za běhání ( v tomto případě možná i orientační běh :-)) ) po lese za dobrej sci-fi film, tak v tom případě vřele doporučuju nepouštět tento téměř odpadový snímek :-)

Austrálie (2008)

Něco málo tomu sice chybělo a s přibývajícím časem se kouzlo pomalu a jistě vytrácelo, ALE i tak dvě a půl hoďky sem neměl nejmenší problém sledovat tento skvělej příběh a mé oči byly k obrazovce neustále přitahovány. H. Jackman je výbornej herec, N. Kidman má oblíbenkyně a Australie krásná země, takže není co dodat..... 4*