Četa (1986)

Dost dobry, skvele natoceny, realny, sheen se vytahl, vietman peklo,4*

Čch' pi (2008)

John Woo se vrací ve velkém stylu. Krásně vizuálně zpracované a výborné herecké obsazení, což víc si přát. Už se těším na druhou část, které jak doufám budu moct udělit plnej počet hvězd :-)

Číslo 5 žije (1986)

Opět jeden z rodinných filmů, který zná opravdu každý. Řekl bych až rodinný kultovní film a zase nějaký ten hezkej zážitek z dětství.

Čistá duše (2001)

Popravdě řečeno sem před spuštěním příliš něvěřil, že by zrovna R. Crowe mohl zahrát roli geniálního matematika tak jak se sluší a patří, ale nakonec sem byl velmi mile překvapen. Zvládnul to na jedničku. O zbytek skvělého filmu se postaral sám autentický příběh.

Čistá práce (2008)

Sice téměř žádná větší akce, ale i tak sem byl teda napjatej od samýho začátku až do konce. Občas mi šla ze všech těch různých policajtů, tajných agentů a politiků hlava kolem, ale jinak velmi podařený krimi / drama. Jason Statham ukázal, že taky umí hrát a ne jenom kopat do lídí.

Čtvrtý druh (2009)

Mulder a Scullyová by si s tímdle případem poradili rozhodně líp než jen stále uplakaná M. Jovovich :)) Nad reálnou stránkou případu se nemá smysl ani pozastavovat, protože čtvrtý druh už je trochu k neuvěření a nad možnosti veškerého chápání. Spielberg se držel v sedm a sedmdesátým "pouze" blízkého setkání třetího druhu a věděl proč... první (svědectví bezestop), druhý (svědectví s důkazy)a třetí druh (svědectví, kontakt) jo-o, čtvrtý (únos) to už fakt ne-e :D A teď když vynechám své spekulace a vše předešlé hodím za hlavu, tak ....celková kvalita snímku průměr.

Čtyři bratři (2005)

Chladnokrevnej a přitom zábavnej film s rychlým spádem.

Ďábel (2010)

J.E. Dowdle vsadil tentokrát na originalitu (oproti Karanténě, která byla jen kopií od španělů) a vyplatilo se. Opravdu zajímavá podívaná se skvělou postupně se gradující atmosférou. Škoda jen toho pro mě trochu laxnějšího závěru...čekal sem na konec pořádný peklo a ono ne...

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Na český poměry výborný. Jakýkoliv pokusy o jiný filmový žánry, než je komedie či pohádky jsou na české scéně jenom vítány. Jen tak dál.... doufám, že snad budu moct taky jednou hrdě udělit české krimi pět hvězdiček.

Dallas (1978) (seriál)

Tak tendle kultovní seriál je rozhodně něco víc, než jen obyčejné trapné telenovely, kterých jsou v dnešní době stovky. Na Dallas se tehdy díval snad úplně každý. Larry Hagman jako záporák byl vynikající. (tady je názornej případ, že ne vždycky celkové hodnocení sedí, pže mezi nejhorších 200 seriálu přeci tendle rozhodně patřit nemůže, už jen kvůli té popularitě)