Chata na prodej (2018)

Docela nuda. Nechápu, proč je to označeno jako komedie, když tam nic vtipného nebylo.

Cherry (2021)

Natočené to bylo výborně, ale druhá polovina už mě tolik nebavila, hlavně i z důvodu přetažené délky.

Chinaski: Každej ví kulový (2021)

Exhibice falešného Malátného, který nesnese konkurenci v kapele a tak mění členy podle toho jak se vyspal.

Chlap (2022) (seriál)

První díl skvělý, další 2 díly slabší, potom zase posun nahoru. Osobně bych uvítal celou sérii s arogantním primářem Frankem, to mě v prvnim díle hrozně bavilo a po jeho proměně to už nebylo tak dobré. Bohužel tam není jenom inspirace Dr. Housem, ale i Ordinací v růžové zahradě, což sráží celkové hodnocení. Herecké obsazení kvalitní, hlavní role skvělé. Překvapila hlavně Ježková, kterou jsem dlouho nikde hrát neviděl. Ústřední píseň Solid Ground je geniální, stejně takni melodie, skvěle se tam hodí. Celkově tedy lepší 3*

Chlap na střídačku (2020)

Koukatelne to je, bohužel tomu chybí humor a místy je to až trapné. Ztráta času.

Chrám Shaolinu (1976)

Pro milovníky žánru povinnost vidět. Jeden z nejlepších Kung-fu filmů všech dob.

Chupa (2023)

Solidní rozjezd, ale zhruba od poloviny to začalo být hodně hloupé a závěr totální odpad. Pro děti asi ok, ale jako dospělý dávám lepší 1*

Indián (2022)

Nesmyslná zápletka, špatný, dětinský scénář Roden v hlavní roli tragický, vůbec mu ta role nesedí. Ani další herci nehrají příliš dobře, asi je to nebavilo.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

O dost slabší scénář než v prvnim díle, přeplácany děj plný nelogicnosti, který ke konci už nudi. Otravná Indiana girl. Jasně nejslabší díl trilogie

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Po shlédnutí jsem nakonec rád, že i v pozdním věku Harrisona Forda vzniknul další Indiana Jones. Omlazený Ford nevypadal vůbec špatně a do děje filmu to dobře zapadlo. Kvalita scénáře na úrovni 4. dílu, ale režie byla o kousek slabší. Honičky v Tuk-tuku, na koni či na střeše vlaku mi připadají zbytečné, hodně nepřehledně natočené a nereálné. Chybí také humor, zasmál jsem se pouze jednou. Závěr dost přihouplej, takže celkově na pomezí 3-4*. Z nostalgie dávám 4*.