Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Krátkometrážní
  • Komedie
  • Akční
  • Drama

Poslední recenze (11)

plakát

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017) 

Opravdu jsem od toho nečekala tolik! Je to skvělý oddychový film pro všechny, co nevědí, na co se zrovna podívat. Já se pořád k filmu vracím, jelikož opravdu pobaví. Obsazení je skvělé, hlášky jsou ikonické a asi za tento názor budu ukamenovaná, ale toto Jumanji je mnohem lepší než originál z roku 1995. Více akce, dobrodružství a jak jsem už zmínila, také humoru.

plakát

Gjakuten saiban: Sono "šindžicu", igi ari! (2016) (TV seriál) 

Já jsem zatím nedostala šanci si zahrát kteroukoli z her, tak jsem se rozhodla podívat na anime. A nebylo to TAK špatné, jak někteří tvrdí. Mně ty "přehnané" či "nepřirozené" scény přijdou vtipné. Celé anime je vtipné. Já se vždy těšila na to, až vyšetřování skončí a budeme se moci podívat do soudní síně, kde začíná ta pravá sranda. Wright je skvělý protagonista, dozvíme se i něco málo o jeho dětství a začátky přátelství s Larrym a Milesem. Kdo mi asi jediný v anime vadil, tak byla dvojice Maya a Pearl. Po většinu času byly neskutečně otravné :D Těm, kteří to vzdali u prvních dílů doporučuji, aby tomu dali ještě šanci. PS Ace Attorney má jedny z těch nejlepších openingů, co jsem kdy slyšela.

plakát

Srbský film (2010) 

Spoilery: Nějakou chvíli mi trvalo, než jsem se rozmyslela, kolika hvězdami vlastně film ohodnotit. Mně už filmy, kde se vyskytuje přehnaná gore, znásilnění a takové podobné věci, nevadí. Ale podívat se na Srbský film jsem se bála, kvůli až hysterickým reakcím některých lidí. A musím přiznat, film ve mně nezanechal nic. Při sledování jsem měla na tváři pouze svůj „poker face“, ťukala si na čelo anebo se smála. Nic víc. Nevím, jestli je to tím, že jsem věděla, že to není víc, než obyčejný film (kdyby to bylo třeba ve stylu VHS, jako např. August underground, bylo by to něco jiného. Tak by to ale ztratilo to své „kouzlo“.) Takže ne, není to tak hrozné, aby z toho někdo zvracel anebo omdléval. Spíš je to tak, že film byl průměrný – jak příběhem, postavami, prostě vším. První hodina filmu je celkem nuda. Pořád napíná a vy se bojíte, co se vlastně stane. A ono furt nic. To vše zvrácené přijde až po hodině, a právě ta zvrácená část uteče neuvěřitelně rychle, takže z toho ani tolik nemáte. Každopádně, nápad to má, netvrdím, že ne. Ale z tohoto nápadu nakonec vyšla jen slátanina nechutných hoven, která postrádala smysl. Proč by tam dávali scénu s novorozencem? Filmu nic nepřidává ani neubírá – je prostě úplně zbytečná. Stejně tak závěrečná scéna filmu. Proč. Prostě se ptám, proč. Maník si rozepne kalhoty a film skončí. No dobrá, stejně bych nic víc vidět nechtěla. Nicméně, asi nemám potřebu se na film dívat znovu. Předchozí věta je lež, jelikož někdy v budoucnu budu dělat machry a stejně si to pustím znovu. Jestli se na film chcete podívat, tak budiž. Nic Vám v tom nebrání. Komu bych ho ale nedoporučila jsou ti, kteří mají odpor k: pornu, nesnesou pohled na spousty krve, zvratky, cokoli se zuby, ubližování dětem, znásilnění apod. Hláška, jež mě rozesmála: „Miloši, je mi skutečně ctí, že si mohu potřást pravicí s takovým umělcem šoustání.“ ___A abych řekla i nějaké to positivum, tak herecké výkony byly skvělé. Miloš mě bavil asi nejvíc. Vukmira po celou dobu trvání filmu chcete zaškrtit, upálit, rozšlapat a pohřbít hodně hluboko do země, jak slizce působí. A k malému chlapci – kdo by sakra nechal své dítě hrát v tomto filmu?! :D Je to dost šílená podívaná, na kterou divák asi jen tak nezapomene.

Poslední hodnocení (1 009)

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

14.09.2021

A R Rahman feat. The Pussycat Dolls - Jai Ho! (You Are My Destiny) (2009) (hudební videoklip)

13.09.2021

První večeře (2021) (TV pořad)

odpad! 13.09.2021

Saw 2 (2005)

13.09.2021

Na stojáka (2004) (TV pořad)

11.09.2021

Turbo (2013)

11.09.2021

Serpico (1973)

10.09.2021

Banánový Joe (1982)

10.09.2021

Carlitova cesta (1993)

09.09.2021

Reklama

Poslední deníček (5)

back to school

I am in Spain but the S is silent.

back to school

Ovládací panel
1 bod

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama