Hon (2012)

Něco tak fantastickýho jsem dlouho neviděl. Ještě ted tleskám scénáři a hereckému výkonu Madse.Stačí opravdu tak málo. Jen hloupá pomluva a nevinný člověk musí čelit takovým útrapám, že to není možné. Emocemi zmítající film, který mě nenechal vklidu. Měl jsem chuť být součástí a postřílet ty ubožáky do jednoho. Strhující, živelné. Jedním slovem BOMBA!

Adamova jablka (2005)

To je tvůj otec? Ne, to je Hitler. - Naprostá pohodička. Jak udělat z náboženského fanatika troubu a přesto mu ještě zachránit život.

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

A tak jsem si prorazil cestu až do domova důchodců. Skvostně podchycená historie Allana a jeho současných trampot. Nejsem sice fanouškem takových žánrů ale filmové a scénárijní zpracování byl nejvydařenější kousek za poslední dobu.

Zátah: Vykoupení (2011)

Bavil jsem se ale opravdu výborně. Filmeček, který dokáže z člověka vycucnout trochu toho adrenalínu a vtáhne díváka do děje. Vrtěl jsem tou svojí rachetickou prdelkou na gauči a řezal ty padouchy taky. v reálu bych byl nejspíše někde podělanej za rohem.

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Zase další zklamání. V minulém díle měli letadla, která se vyvíjela o několik let později a v tomto díle se Indiana Jones stal nesmrtelným. Jeho otec také, jelikož se napili z Grálu, který dává život. A další věc, co mě udivila je ta, že Indiana neměl v bouchačce náboje a o 3 minuty později už střílel po náckovi z tanku tou bouchačkou ve které neměl náboje. Na to, že to bylo dobře zpracováno jsem tomu chtěl dát více hvězdiček. Ale toto mě zklamalo. 3* jsou akorát.

Po stopách Xapatanu (1992) (pořad)

Když si na to vzpomenu, tak na mně dýchne trochu mládí a nostalgie. Hodně dobrá soutěž. Mohli by jí začít pořádat znovu a také hry bez hranic. To by bylo super.

Lucy (2014)

Ach jak smutné. Jak moc smutné. Drogy, které povzbuzují činnost mozku až na maximum a dávají lidem neuvěřitelné schopnosti. Smutné vaření z vody, které mi připomnělo film Všemocný. Vůbec to nemá scénář ale za to dobře je to zpracované. Naštěstí po skončení filmu (nebo spíše protrpění) náročnější divák zjistí, že radši si neměl kupovat popcorn ani pití, protože utratil zbytečně navíc peníze. Cenu za vstupné oželí.

Hercules (2014)

Na Herculovi jsem byl ve 3D a musím uznat, že to nebylo špatné. Boje, které se ve filmu odehrály byly efektní. Takže stály za to. Oproti jiným filmům zde při bitvách nepoužili moc vizuálních efektů jak třeba u Transformers a nebo jiných filmů, které mají u diváka vyvolat úžas či epileptický záchvat. Divák je do bitvy vtažen a aspon tato část filmu ho strhne. Bohužel jsou zde i hluché části, které kazí dojem nadmíru kvalitního snímku. Ale vlastně jde pouze o legendu, pohádku, takže v tomto pojetí mohu říct, že film byl nadmíru dobrý i když vlastně jsem čekal, že bude delší.

Úsvit planety opic (2014)

Další z dílů známé serie, která se postupně dotváří již spousty let. Blockbusterový film, který neměl chybu a rozhodně nenudil. Celý příběh planety opic se má vlastně točit ve smyčce pořád dokolečka, protože v dalších dílech z budoucnosti mají vyslat raketu na planetu opic, která již je opicemi ovládaná. Tento díl dotváří jen počátek konce planety opic. Caesar, chytrý opičák, který chce zachovat mír mezi lidmi a opicemi a Kobou, který chce opak. Efektní film který doplnuje zajímavý příběh a finální bitva. Každopádně i ti, kteří planetu opic neviděli by měli jít. Doporučuji