Let's Dance 2 (2008)

Příběh je hrozně naivní a co si budeme nalhávat i dost kýčovitý a místy trapné, spousta stokrát viděného klišé a o propracovanosti charakterů a postav se nedá vůbec mluvit. Ale to se u tohoto druhu snímků snad ani neočekává. Co se čeká je spousta oku lahodící našlapané akce a dobře sestříhané taneční sekvence. A to, podle mě Step Up 2 splnil naprosto perfektně. Scény kdy se tančilo jsme si vážně užívala a přesto, že mi hlavní hrdinka ze začátku filmu nebyla příliš pochuti tak si to právě tancem u mě vyžehlila.

Pravidla moštárny (1999)

Krásný, něžný snímek. Skvělá režie, výborné herecké výkony. Film plný naděje a dobroty, film který vás zahřeje na duši. Prostě nádhera. Hallstorm je machr.

Amélie z Montmartru (2001)

Jak je život krásný když si člověk dokáže užívat maličkostí.

Constantine (2005)

Velmi povedená adaptace. Plná dobrých triků s výborným hereckým ansáblem v čele s zahořklým vymýtačem Johnem Constantimen alias Keanu Reevesem, který pije, kouří jako fabrika a myslí jen na sebe. Lucifer je v podání Petera Stormara skutečně charizmaticky ďábelský.

Americká krása (1999)

Co dělá život nezapomenutelným?.............. umění naplno ho žít, schopnost oddělit se od davu a řídit se vlastní myšlenkou ne jen přežívat a nechat se unášet davem a společenskými normami. Úžasný filmový zážitek roku.

Crash (2004)

Po shlédnutí tohoto filmu v kině jsme byla naprosto unešena. Po shlédnutí doma má euforie snad ještě roste. Vážne úžasný film. Proplétání osudů různých lidí z různých kultur a společenských vrstev jednoho sychravého dne ve městě anďělů. Rozhodně můj filmový zážitek roku.

Želary (2003)

Nádherná hudba Petra Ostrouchova.