Cadillac Records (2008)

Výborný film, mám pro tento druh filmů a tento styl hudby malou slabost takže nemůžu jinak a musím tento skvělý snímech pochválit. Skvělí herci v čele s Adrienem Brodym a Beyonce a úžasná muzika, prostě balada pro oko i ucho.

Avatar (2009)

Fantazie!

Dlouhá cesta (2002)

Strašně přeslazené, spousta klišé, ano, ale proč ne, proč si jednou za čas nedopřát romantiku o které stejně tajně všechny sníme i když to nechceme přiznat a zadoufat, že se někde potuluje někdo kdo po nás taky pojmenuje hvězdu:).

Ptačí klec (1996)

Komedie je to slušná ale jelikož jsme od počátku nesnášela jejich sobeckého synáčka, který naprosto nedbá na city ostatních ale jen na ty svoje a pořád se tváří jako by mu někdo ubližoval musím jít s hodnocením dolů.

Hranice zlomu (2003)

Je to hezký film, bohužel hlavním protagonistům to prostě nejde dohromady.

Chceš mě, chci tě (2009)

Je to sice podle stokrát viděného scénáře romantických komedií ale díky sympatickým hlavním hrdinům, kterým to dohromady pěkně šlape, velmi příjemná a zábavná podíváná. Já se báječně bavila.

27 šatů (2008)

Příjemná romantická komedie s mou oblíbenou Katherine Heigl.

Mariňák (2005)

Výborná sondy do života vojáků na válečné misi, uprostřed pouště, bez zbytečného amerického patosu.

Prokletí (2005)

Kravina se špatnýma trikama a pár povedenýma hláškama.

Vzpoura v Seattlu (2007)

Pro mě velmi zajímavý a silný snímek, o lidech, kteří jsou ochotni postavit se za to čemu věří a bojovat za lepší zítřky a o ziskuchtivých korporacích, které toto volání nechtějí poslouchat.