Velma - Velma Makes a List (2023) (epizoda) odpad!

Nekoukatelné... Končím v půlce seriálu, jinak mě asi přeskočí v hlavě.

Velma - Velma Kai (2023) (epizoda) odpad!

Škoda slov psát nějakou obsáhlejší recenzi... Prostě špatný, takže Žádnej líbísek.

Velma - The Candy (Wo)man (2023) (epizoda) odpad!

Snad ještě horší díl než první. Nasralo mě to, že ze všech udělali úplný dementy a nejvíc mě to přišlo u Freda. Z chytrého odvážného a důmyslného člověka udělali rozmazleného hajzla, který se snad neumí ani sám vysrat. Z řešení záhad se to dostalo na prodávání drog, takže se z Velmy stal najednou heisenberg. Taky jsem nepochopil náhle rychlou změnu u Daphne a Velmy, protože v předchozím díle se málem zabily a teď spolu randí. Jediná věc, co se mi zde líbila, je, že tam byl kocour. Žádný líbísek pro tento díl.

Velma - Velma (2023) (epizoda) odpad!

Sice jsou 4 hodiny ráno, ale i tak se musím zeptat. Co to do prdele je? Hlavní postavy se chovají na přes držku a celkově se nechovají tak, jak je známe. Ano, uznávám, že je asi originální udělat seriál o jedné z hlavních postav a dát rating R. Zkráceně mi hlavní postavy nesedly a časté vtipy mi přišly hrozné až nucené, jako kdyby za mnou stál při sledování režisér a držel zbraň u mých podbradků a vyhrožoval mi, že pokud se nezasměju, tak mi rozstřílí prdel na cucky. Abych furt jenom nehejtil tak se mi docela líbí animace a i snad atmosféra, ale to neznamená, že to je dobrý. Tenhle díl nedostává líbíska.

One Punch Man (2015) (seriál)

Když jsem si pustil první díl, tak jsem si řekl, že to je ukrutná nuda s pěknou animací a další díl jsem si pustil o několik měsíců později a já si tím našel mého favorita. Naprosto skvěle napsané postavy a v první sérii navíc božská animace. Námět neporazitelného hrdiny může znít nudně, ale když neporazitelný hrdina není dokonalý a má osobní problémy, tak už to je mnohem zajímavější. Líbí se mi, že se instantně propracovávají i vedlejší postavy. Zkrátka si každý najde svého oblíbence. Anime jsem už viděl více jak 50x a pokaždé jsem našel nějaký detail, kterého jsem si dříve nevšiml. Jak už jsem předtím zmínil božskou animaci tak musím neskutečně pochválit také kresbu v manze, která jednou za 2 týdny vychází a neustále se zlepšuje ( Vážně klobouk dolů, protože kreslím jako bezďák ). A stačí jenom doufat, že se brzy dočkáme i 3. série.

Nespoutaný Django (2012)

Django ale to D je neznělý mě velice překvapil. Po vážnějších westernovkách jsem nikdy moc nepátral, ale stálo to za to. Dobrý děj, skvělé herecké výkony a celkově ten fakt, že to režíroval Quentin Tarantino z toho dělají vyjímečný filmíček. Dále nevím, co ještě k tomu dodat stejně moje kecy nikoho nezajímají a i kdybych něco dodat chtěl, tak jsem stejně kus hajzla bez kreativity. Prostě dobrý film, takže dostává ode mě líbíska.

Schindlerův seznam (1993)

Tento film je podle mého názoru ten nejlepší film, co jsem kdy viděl. Procítěně ukazuje hrůzy, které se nemusí vždy odehrávat na bojovém poli. V moment, co jsem to poprvé zapnul, tak jsem jako boubín očekával akční film (ani nevím proč), ale najednou, když se film rozjel, tak jsem nevěřil svým očím. Dojemných scén tu je dost, i když tu byla jedna scéna, která už na mě byla moc.  Nicméně po tomto filmu si vážím, že si v pohodlí domova mohu válet prdel v posteli. Tento film dostává ode mě líbíska.