Zelená míle (1999)

Nádherné prostě všechno! Herecké výkony jsou prostě bez chyby a herci prostě udělali neskutečnou práci. Hudba impozantní a chytlavá a smutné scény chytají za srdce vhánějí slzy do mého obličeje. Jen jediná věc mě trápí a to, že věznice by mohla být více představená, ale to je nepatrná věc v úžasném filmu.

Podfu(c)k (2000)

Podfu(c)k je velmi příjemný film s naprosto úžasnými postavami. Jason Statham a Brad Pitt jsou tu naprosto dokonalí. Příběh je celkem jednoduchý, ale funguje náramně. Film o tom, jak lidé z různých skupin se snaží získat obrovský diamant a hlavní postava s kámoši se snaží vydělat promováním boxu.

Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)

Berserk je solidní anime, které by měl vidět každý. Podle mě každý člověk, co nic neví o, anime, si myslí, že to jsou jenom uječené kočkoholky s velkýma očima, ale není tomu tak. Berserk je těžce depresivní tragický smutný a traumatizující příběh plný bolesti hněvu a nenávisti tak moc, že si člověk pak říká, proč to ten tvůrce hlavní postavě dělá. S těží bych našel nějaké lehké náznaky štěstí nebo radosti navíc, když příběh se odehrává v kruté době rytířů a monster. Hlavní postava Guts a ostatní jsou až tak neskutečně dobře napsaní, že jsem vděčný za to, že jsem na toto narazil a už i kvůli té hudbě. Nejsem moc častý posluchač hudby, ale když si něco do sluchátek pustím, tak je to zrovna hudba z tohoto mistrovského díla (Hlavně hudba v openingu ta je doslova 10/10). Berserk se navíc na tu dobu může pyšnit i dobrou animací, která se k tomuto příběhu neuvěřitelně hodí.

Jurský svět: Nadvláda (2022)

VUAAAAAAAAA!!!!! TENTO FILM MI ZKAZIL MOJÍ OBLÍBENOU FILMOVOU SÉRII!!!!!! MÍSTO DINOBORCŮ SE TU ŘEŠÍ VÍCE PITOMÉ KOBYLKY!!!!!!!!! Ale pěkně natočené to bylo moc, moc. Dobrá scéna byla na tom náměstí nebo co. ALE ZBYTEK PROSTĚ NEEEEEEEE!!!!! NO TEDA TVL!!!!

One Piece - Gun'yūkakkyo arekuruu shin sekai no kaibutsu-tachi (2016) (epizoda)

Dressrosa arc byl trošičku delší, než jsem zvyklý (Jenom 118 epizod), ale byl asi jeden z nejlepších zatím. Nejlepší momenty byly v koloseu, kde se Luffy snažil vyhrát ovoce Mera Mera no mi, ale taky nesmím zapomenout výtečný souboj s Doflamingem, na kterého Luffy potřeboval Gear 4, který je goofy ahh. Backstory Lawa s Rosinantem bylo srdcervoucí a dost zlepšilo mé hodnocení tohoto arcu. (Doflamingo zatím asi nejlepší záporák)

Tetris (2023)

Na Tetris jsem se podíval, protože mě tři pazdráti poslední dobou k tomu uháněli, ale i tak musím říct, že je to sakra dobrý. Když jsem viděl prvních pár minut, tak jsem si myslel, že to je největší nuda na světě a radši bych se píchal vidličkou do paty než koukat na toto, ale zjistil jsem, že jsem se mýlil. Film je krásně natočen a má uvěřitelnou atmosféru, avšak nějak jsem nezaregistroval hudbu, jako kdyby tam nebyla (To je spíše mým mozkem hádám). Člověk se navíc něco menšího přiučil o historii her. (Film dávám do oblíbených, abych vyjádřil dvěma parchantům můj názor, že mít v oblíbených novější filmy není nic špatného a taky proto, že to je dobrý)

Lichožrouti (2016)

Tak tady ti pancharti můžou za to, že se mi ztrácej fusekle! (Gud lak se smradem Lichožrouti)