Když ředitel Rogers přihlásí všechny studenty do kurzu sebeobrany, musí Velma a Daphne vyřešit svůj komplikovaný vztah. Norville slíbí, že od Freda získá odpovědi... jakýmkoli způsobem. (HBO Max)

HERGImanCZ odpad!

Katastrofa. Hloupé, bez funkčního humoru, bez nápadu, bez pointy. Tady asi není moc o čem psát. Předchozí epizoda mi dala alespoň nějakou pseudonaději mírného vzestupu kvality, tohle mě o veškerou připravilo. ()

molcan2 odpad!

Aj naďalej sa vtipom nedarí. Scenár je naďalej plochý a nesmierne samoľúby. A najhorší hriech zo všetkých je, že je to úplne nudné. Nič sa nestalo, nikam sa to neposúva, je to len priemerné. Je to medziľudská póza, ktorá sa snaží byť inteligentná, ale bez akejkoľvek schopnosti byť skutočne inteligentná alebo aspoň trochu vtipná. Som presvedčený, že to bol iný seriál, ale nebol dosť dobrý na to, aby obstál sám o sebe, tak z nich urobili postavy Scooby Doo, aby získali uznanie značky a počiatočnú sledovanosť. Nanešťastie si tým len urobili hanbu, veľmi sťažili akýkoľvek budúci animovaný seriál a pošpinili milovanú značku Scooby Doo. ()