Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Výborný film! V prvních strážcích Rocket ve slabé chvíli odhalil kousek své minulosti a v tom to filmu jí celou odkryl. Líbí se mi Peterův problém ohledně toho, že současná Gamora není jako ta původní a průběhem toho se postavy výborně vyvíjí. Záporák je dobrý právě, protože má nějakou nevyřízenou minulost s jedním z hlavních hrdinů a je skvělé vidět, že to není typ záporáka, který je zlý, protože může u tohohle alespoň vidíme nějaké cíle a motiv taky to není nějaký starý slabý páprda, ale působí jako hrozba. Hudba byla úchvatná a efekty taktéž. Myslel jsem, že to bude nacpané humorem až k prasknutí, ale ono to bylo nádherně vyvážené s vážností. Bohužel tento skvost byla také rozlučka s režisérem Jamesem Gunnem, který jde teď dělat do DC. James Gunn je na komiksovky machr a jsem rád, že jeho poslední marvelovka byla pecka, takže pokud takhle pojede dál i v DC, tak se máme hodně na co těšit.

65 (2023)

Špatný film to není ale že bych to vychválil do nebes to teda ne jako. Film je natočený pěkně a má nádherné prostředí. Nejvíce mi ale vadilo, že scény jsou jako na houpačce. Prvně klidný moment a potom intenzivní moment pohodová scéna a najednou bum dinosaurus za mnou bojim moc a takhle to pokračuje vlastně celý film. Od filmu jsem nic nečekal, takže nebylo co zkazit.

Akta Z (2008) (seriál)

Jako malej hajzl jsem na Youtube na tento skvost narazil a dodnes toho lituju. Tenhle hororový seriál jde snad jenom pustit v tom případě, že se od něho nic neočekává, a když si chcete pustit fakt srágoru. Ale nemůžu tomu upřít to, že jsem se z toho posrával. Hlavně z dílu „Upír“ a „Ještěří muž“.

Banda (2019) (seriál)

Co by se stalo, kdyby superhrdinové nebyli milí skautíci, ale úchylní a sadističtí parchanti? Na tyhle otázky odpovídá tento skvostný seriál. Vilda Řezník má bandu, která se s nikým nemaže a skvěle jim to také funguje. Během sledování se vůbec nenudíme a je to jedna pecka vedle druhý. Zbožňuji všechny scény s Homelanderem a vždy si klepu bobky z nohavic, když mu ty oči zazáří. 10/10 je to mega a ať tu už je 4. série.

Neporazitelný - Série 1 (2021) (série)

První série je dokonalá! Ze začátku to vypadá jako typická hrdinská omalovánka pro děti, ale to ani omylem, protože tenhle seriál a komiksy jsou absolutně brutální, naprostý klobouk dolů Robertu Kirkmanovi. Jsou tu věci, které jsou jiné v komiksech, ale vůbec mi to nevadí. Celý seriál si říkáte, proč se to děje a snažíte se na to přijít. Postavy si zamilujete už kvůli dabérům, protože Marka dabuje Steven Yeun, kterého můžete znát jako Glenna ze seriálu The Walking Dead a Omni-Mana zase dabuje J.K. Simmons, takže si nemám na co stěžovat. Seriálu jsem si dříve všímal pouze díky memes, ale když jsem dostal doporučení od kámoše, tak jsem si seriál pustil a žasnul jsem, protože poslední díly mě totálně dostaly. Komiksy jsem přečetl už několikrát a nemohu se dočkat na další sérii, která by měla vyjít letos.