Guantanamero (2007) odpad!

Člověk furt něco čeká a furt nic. Pointa žádná, umělecká hodnota nulová. Horší film snad neznám.

Speed Racer (2008)

Naprosto dokonale udělaný film do největších detailů. Něco tak divácky atraktivního jsem dlouho neviděl. Pojmutí kresleného pozadí a efektů naprosto dokonalé. Děj (u kterého se nudit nebudete), je plný zvratů( jasně že vyhraje :-)). Jinak než za 5 hvězd to nejde.

VALL-I (2008)

Je to furt dokola jedno a to samí. Jeden hrdina, který se zamiluje, zachraňuje svět. Chtělo by to něco nového a né tohle obehrané téma. Mimochodem celý film by se dal shrnout do 20minutového večerníčku. To, že Pixar ukazuje jakou má moderní techniku je na nic když to má slabí děj. Opravdu jsem se u Wall-e nudil, snad se u toho nebudou nudit děti.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

V poslední době konečně film, který mě překvapil. Nechápu co všichni mají s náboženstvím ale v tom filmu jsem si ničeho takového nevšiml. Narnie se mi prostě líbí, a doufám, že pokračování bude stejně dobré.

Inferno (1999)

Řekl bych, že je to spíš komedie. Jsou tam fakt vtipné momenty jako: "Chci se vám omluvit." Ale jinak to nemá hlavu ani patu dějová linie žádná. Velmi jednoduchý příběh, vše se dá očekávat už od začátku. Ale jinak film na odreagování je to výbornej.

Můj život idiota (2007)

Tento film jsem asi nepochopil. Asi to bylo myšleno jako komedie, ale za celý film jsem se ani nepousmál. Ale musím uznat, že to byl skvělý herecký výkon Seanna Williama Scotta. To je také jediné proč jsem film dokoukal.

Monstrum (2008)

Film naprosto bez děje. Kamera se vůbec nepovedla, divák se musí velmi soustředit aby z tohoto filmu něco měl. Film nemá vůbec konec ani žádné vysvětlení proč se to děje. Můžu říct že jsem to dokoukal protože jsem byl zvědavej jak to dopadne ale nic se nedělo. Odpad mu utekl opravdu o chlup, a to díky zvukovým efektům to je totiž jediné co je na filmu dobré.

Bionická žena (2007) (seriál)

Velmi dobrý seriál, škoda že ho ustříhli (doufám že bude pokračovat). Každý díl má nabytý děj až k prasknutí. Velmi příjemní herci pěkný herečky. Určitě musíte vidět nebudete litovat.

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

Byl by mnohem lepší kdyby tam nebylo tolik ženských. Jelikož chtěli udělat seriál pro všechny tak tam narvali ženský aby se na to slečny koukali. Co vím o sledovanosti tak to stejně nepomohlo. Někdy je to až moc zamotané přitom to má primitivní děj. Hold od tohoto seriálu jsem čekal mnohem víc. S podobnou tématikou ale mnohem lepší je Bionic Woman, který bohužel prozatím přestali vysílat.