Norbit (2007)

3-4* Nedal jsem se ovlivnit oscarama a podíval se na něj, musim říct, že je skutečně povedený. Nebýt toho bláznovství v tom kostele na konci dostal by jasně 4* škoda takhle mu to uteklo. Herecké obsazení bylo super, příběh neohraný. Humor velmi dobrý a příjemný. Musím říct že jsem se dlouho tak nepobavil. Každému doporučuji ať nedá na masu lidí a na oscary a mrkne na to určitě nebude zklamaný.

Policajtem proti své vůli (2005)

FIlm je celkem dobrý, má pořád spád, člověk se baví. Herecké obsazení dobré co víc si přát. Přeci jenom mu něco chybělo tudíž 4*. Za půjčení rozhodně stojí.

Superbad (2007)

Tenhle film je naprosto o ničem. Celou dobu jsem se nudil. Docela mi vadilo tolik sporostých slov, bez kterých by byl mnohem lepší. Jediné co se mi na něm líbilo byly ty policajti. Do kina bych na to nešel a za půjčení taky nestojí, ale sranda na večerní film v televizi je to dobrá.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Tohle je můj nejoblíbenější seriál. Čím více dílů tím více zábavnější. Ze začátku jsem si myslel že to bude blbost ale pak se rozjede a nepustí. Díly cops jsou naprosto k popukání. Nyní ho možná začne vysílat čt tak uvidíme jak si poradí s dabingem. Jinak tohle fakt musíte vidět.