Monty Python a Svatý Grál (1975)

Záčíná to jako úplná blbost a taky to jako úplná blbost končí. Ale čím víc se blížíte konci, tím líp vidíte ty geniální fórky, které vlastně nejsou geniální, ale jsou v tom geniálně zabalené. 85% "Jaká je tvoje oblíbená barva?" Modrá. Vlastně ne žlutáááááááááááááááááá

Pelíšky (1999)

Český Pulp Fiction; co scéna to legendární hláška 85%

Čtyři svatby a jeden pohřeb (1994)

Převážně nudný film, sice s dobrým scénářem, ale špatnou režií. Pár skvělých gagů a taky pár hluchých míst, které měla režie ozvučit. 65%

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Ve většině amerických tuctových filmů je to tak, že na začátku žije hlavní hrdina život založený na mylné myšlence a myslí si, že je to správně. Na konci však prozří, přijde na to, co život skutečně obnáší a co je třeba dělat správně. U HITCHE je to však přesně NAOPAK. Zezačátku nás Smith skvěle baví zajímavými (a hlavně pravdivými) radami do partnerského života, jenže jak se film chýlí ke konci, tak se tenhle lék pro moderní muže mění v oblbující jed, který vám smrtelnou ránu zasadí "přiznáním", že ten tlusťoch mohl tu Paris Hilton sbalit zcela sám a Hitch vlastně jen dělal křena. Kam až může Will Smith dojít ve snaze o nejčistší image to je prostě k neuvěření a už kvůli tomu je to tak "výjimečný herec." 70%

Mizerové II (2003)

Rodinný život afroameričanů mě nezajímá stejně jako teplé vtípky na parťáctví Smithe a Lawrence. A za stylovou akci nemůžu dát víc jak 60%

Protivný sprostý holky (2004)

Zajímavý pohled na středoškolský život v Americe a hlavně skvělá osobitá režie Waterse. Žádná tuctová komedie o středních školách, kde i ty "obyčejný holky" vypadaj jako Plastics, ale skutečná džungle podrazů a sviňstev. 80%

Tenkrát na východě (2000)

JE to blbovina, ale taková blbovina které se od srdce zasmějete, už díky skvělým komikům jako jsou WIlson a Chan. Víc takových filmů které zaženou chmury běžného života a nechají vás prožít nezapomenutelné dobrodružství. 75%

88 minut (2007)

Hrůza! Mysleli byste si, že aspoň Al Pacino by mohl tuhle až nakažlivě rutinní a prachmizerně odfláknutou lacinnou kriminálku vynést z vod podprůměrnosti, ale ani to se nestane. Jelikož tu ten skvělý herec vypadá jako ožralý pobuda, který jakoby neví kde je a proč tam je. Avnetovi se asi líbila jeho postava z Insomnie a tak si řekl, že ho může napodobit, výsledek je však úděsný. Takže z tohohle filmu jsem zjistil, že Jon Avnet je debil a toto je nejhorší film s Al Pacinem, co jsem viděl. 40%

Věž v plamenech (2007) (TV film)

Když jsem byl malý, tak jsem tyhle katastrofický scénáře žral. Takže z nostalgie 2* :-)

Případ Pelikán (1993)

I po čtyřech vraždách se raději místo otázky: "Kdo ještě zemře?" zeptáte: "Kdy to skončí?"