• Krátkometrážní

Kobra (1986)

Sly měl parádní káru, škoda že ji zrušil tak brzo..:)

Rambo II (1985)

Motorizovaná děvka ze vsi..:-)

Misery nechce zemřít (1990)

Když jsem to viděl poprvý, tak mi bylo asi 11 a měl jsem u toho fakt husí kůži a mrazení. Napodruhý nebo napotřetí už to nemá tu pravou atmosféru, ale stále je to vynikající thriller. A to vůbec nejsem fanoušek Stephena Kinga. Kathy Bates je fakt ďábelská...

Best (2000)

Těšil jsem se na to, protože o aktivní kariéře George Besta jsem toho zas tolik nevěděl. V současnosti se objevují pouze zprávy o tom, kde a s kým se ožral, kterou milenku zmlátil, nebo že je před/po transplantaci jater apod.. Filmové zpracování je ale neuvěřitelně nudné. Dalo se z toho vytěžit mnohem víc..

Na mě se můžeš spolehnout (2000)

Docela příjemnej filmík z prostředí americkýho maloměsta, ale mám dojem že to bylo Scottsville a né Catskill, jak je napsáno v infu. ČT zatím v rámci Amerického nezávislého léta docela boduje..

Podezřelé chování (1998)

Celkem obycejny teenage thriller-horror. Jedny z prvních filmových rolí Nickyho Stahla a mé oblíbené Katie Holmes..

Muž, který nebyl (2001)

One man show skvělého BB Thorntona v hlavní roli. Zápletka je celkem originální, černobílé zpracování se přesně hodí..

Vřískot 3 (2000)

Nudilo mě to o trochu méně než dvojka. Potěšili mě Jay & Silent Bob.. :)

Jeden svět nestačí (1999)

Asi nejslabší bondovka s Brosnanem. /Die Another Day jsem zatím neviděl.../ Nezachrání to ani luxusní Denise Richards.