Smrt čeká všude (2008)

Hmm... film celkem o ničem, o nic tu nejde, nuda... Parta pyrotechniků co zajišťuje nevybuchlé bomby, nastražené nálože a tak podobně. Dokoukal jsem to včera večer a teď dopoledne si už ani nepamatuji jak to skončilo.. Sice mě to z počátku zatáhlo do děje, ale s postupem času kdy se nic nedělo nebo dělo, ale stejně člověk věděl jak to dopadne mě to přestávalo bavit. Trošku více akce ála Black Hawk Down a nemělo by to konkurenci. Sice velmi pěkně natočené i herci slušní, ale co s toho když je to o ničem.. Jako dokument o pyrotechnicích v Iráku by se mi to zamlouvalo více :-) --- 70%

VALL-I (2008)

Jeden z mála animáků, na který bych se podíval znovu a znovu! Hoši z Pixaru to hold umí :-)

G. I. Jane (1997)

Holčina čo chce byť vojačkou, mě sa to páčilo :-)

Klub rváčů (1999)

Pro mě tenhle film postrádá jakoukoliv inteligentní logiku. Když se nad tím každý alespoň trošičku zamyslí, tak je příběh naprosto nereálný, a vůbec skoro všechno ve filmu. Jako nápad to neni vyloženě špatný, líbilo se mi to, ale díky tomu konci se mi změnil komplet pohled na celí film. Standardně skvělí Norton a Pitt taky nebyl špatný. 80%

Zábavný park (2009)

Kristen Steward má rád a tento film stojí defakto na ní tudíš se mi tak líbil. Jen mi pořád nějak nedochází proč do těchto filmů obsazují takové tragédy jako je Jesse Eisenberg? Vždyť ten kluk nic nemusí hrát skoro jak debil vypadá už tak, a když už tam něco hraje tak je to skoro retardace. Nebýt Kristen a Ryana je to v odpadu!.

Úkryt (2002)

Další film, kterému OPĚT! schází logika většiny normálních lidí. Na to si asi nikdy nezvyknu. Stupidita tří zlodějů je opravdu otřesná. Ináč ok.

Total Recall (1990)

Narodil jsem se když to vznikalo. A když jsem se na to jako několikaroční chlapec díval, strašně šíleně moc se mi to líbilo ačkoli jsem absolutně nechápal o co v tom běží a to dosti dlouho, snad ani teď :D. Skvělé akční sci-fi s Arním. Na svou dobu a tu přítomnou je to pořád kurevsky dobré. 90%

Yes Man (2008)

ANO ANO ANO ANO ANO bylo to dobré. Navíc krásná Zooey na které jsem mohl oči nechat. Snímek ve které jde jen o to říkat ANO. Díky pár vtipným scénám a skvělému Jimu Carreym to bylo vcelku pěkné, ale víckrát se na to asi nepodívám. Má to moc jednoduchý a přímočarý příběh o který já rozhodně nestojím. 70%