Natočto! (1999) (pořad)

tvl natočto.. heh.. dobrá chujovina to byla.. :-)

Nezkrotná Lucía (2004) (seriál) odpad!

Bylo léto a dávaly to ráno na Primě, tak jsem to z ničeho nic sledoval a docela se mi to líbilo a to hlavně kvůli nádherné Lucie a jejímu celkem sympatickému okolí. Ale i tak je to nehorázná kravina. Osobně bych tomu dal tak 60%, ale musím být objektivní takže lepší odpad! :-)

Zvláštní škola (2008)

Hmm.. Co k tomu říci? Pro mě je něco smysluplnějšího o tomhle filmu vyplodit docela obtížné. Takže asi tak.. Mám z toho docela smíšené pocity, na jednu stranu se mi líbí osmileté děti pobíhající po škole a vše s nimi společného + sexy zdravotní sestra školy :-). Jason Biggs a Eva L. P. se mi zde taky celkem zaujímají. Na druhou stranu vymaštěný nechávajíc se podplácející ředitel a jeho banda psů alias učitelský zbor, to mi zde jaksi pokulhává. Má to slušný potenciál, ale to je vše. Lepší zpracování úplně všeho a byl by z toho myslím si docela dobrý snímek. Takhle se po zhlédnutí 15 minut koukám na čas a to není dobré, bohužel to pokračuje po celou délku filmu. Je to nezáživné s pár dobrými a povedenými vtípky a krásnou Evou Longoriou P., což je asi vše co to může nabídnout. Po zhlédnutí po tom ani pes neštěkne.

Mamma Mia! (2008) odpad!

Bože! Jak já ty muzikály nenávidím.

Redakce (2004) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů co nova vysílala.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Zdeněk Pohlreich, sympaťák, který ví a zná jak to chodí. Jeho slovník je rozhodně na místě, jinak by se to co tam ti kuchtíci robí ani jinak vyjádřit nedalo! Spíš by měl ještě přidat. Už se těším na další díly. 95% ----- „To je jako když si stará bába nakydá na obličej deset kilomake-upu a doufá, že to zakreje dvacet proflámovanejch a prošustrovanejch let.“ --- „Kruci prdel, to je tlustý jak noha u prdele.“ --- „Zkřížíme brambory s filckama a budou se škrábat samy.“ --- „Ty tady hulej jak sádrovej ježek.“

Znamení (2002)

Skvělí. Jen škoda toho konce, který mi přišel takový odbitý. A myšlení dětí, nad tím jsem jen kroutil hlavou. Být to moje děti asi bych je dávno seřezal. No vem to čert. Hlavně, že mě film po celou dobu držel napjatého a zařezaného do gauče. 90%

Oko dravce (2008)

Mohlo to být daleko lepší, než co z toho vylezlo.

Kalifornské léto (2004) (seriál)

Na ospalé ráno jak dělané, člověk u toho nemusí přemýšlet :-)