Ošklivka Betty II: Ecomoda (2001) (seriál) odpad!

Tady už nebyl zfetovaný jen scénárista, tady byl už zfetovanej celej štáb!

Ošklivka Betty (2000) (seriál)

Proč jedna hvězdička? Protože se vždycky můžu umlátit smíchy, když si vzpomenu, že si jedna z věrných divaček myslela, že Betty hraje Julia Roberts! Já být J. Robertsovou a tohle se dozvědět, tak tu divačku okamžitě zažaluju a toho nejmenovanýho blba, kterej ty telenovely pouští do volnýho vysílání taky!!

Nováci (1995) (seriál) odpad!

Nováci?!? Spíš Magoři!

Jerry Maguire (1996)

Průměrný film s nadprůměrným obsazením. Zellwegerová i Cruise hráli opravdu dobře, ale neměli na VYNIKAJÍCÍHO Cubu Godinga!!

Příšerky s.r.o. (2001)

Filmeček, který pobaví jak děti, tak dospělé. Pixar opět boduje!

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

Sice o troch lepší než jednička, ale pořád tam je ta stejná chyba - nedostatek zábavné akce! Plus je možná Gerad Butler. Jinak, stejně jako u jedničky, chlapy, co u filmu nepřemýšlí, mají krásnou podívanou.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Ten film je ve stylu Indiany Jonese, ale v ženském podání. Není to sice plná hovadina, to ne, ale chtělo by to vyspravit tu druhou polovinu filmu. Kdyby se tak stalo, šla bych s hodnocením výrazně nahoru. Pro chlapy, co u filmu moc nepřemýšlí, to ale musí být parádní podívaná...

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Je to pěkný film! Přesto si myslím, že mu k dokonalost ještě něco chybělo. Nemůžu si pomoct, ale tady mi trochu vadilo, že to bylo tak dojemné a dohánělo to k pláči.

Smrt jí sluší (1992)

Černá komedie zežírovaná Robertem Zemeckisem s Meryl Streepovou, Brucem Willisem a Goldie Hawnovou v hlavních rolích. To snad ani nemůže dopadnout špatně!

Návrat do budoucnosti III (1990)

Opět moc dobré pokračování, které se za sebe nemusí stydět. Návrat do budoucnosti je rozhodně jedna z mých "nej" trilogií!!