To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Jessica někam přijede a prásk! Někdo je mrtvej... No a kdo to vyřeší během pár dnů? Přece Jessica díky svému lezení do zadku všem policistům. Někdy bych řeka, že ty lidi vraždí ta bába sama!

Banditi (2001)

Když kvalitní banditi, tak jen Willis a Thornton. A když ženská jako bandita, tak jen Blanchettová. A výsledek je komedie plná inteligentního humoru s vynikajícím koncem!!!

Nenávist (2004)

Opět začnu od mínusů. 1., I kyž je příběh celkem dobrý, je velice špatně odvykládaný. A to i přes to, že flashbacky do minulosti bývají v některých fimech tohoto typu vydařené. Díky tomuto stylu vykládání se vám nepodaří do filmu úplně proniknout. 2., Ach, ti herci! Nemůžu říct, že by Sarah Mitchelle Gellar byla snad španá herečka, ale tady se zrovna moc nepředvedla. V místech, kde měla hrát vystrašenou, jen kulila oči... Nemusela řvát strachy, to nemyslím, ale i bez nepřestávajícího řvaní se dát udělat vytrašený obličej. U ní jsem prostě měla problém uvěřit tmu, že se skutečně bojí. Podobně dopadli i osatní herci, kromě sestry Jennifer, která, bohužel jako jediná, hrála skutečně dobře, kvalitně a opravdově. 3., Podobnost s ostatními horory. Yoko a ostatní duchové jsou tu až příliš podobní Samaře Morganové z Kruhu. Ale to už tak ostatně japonských hororů bývá. Pokud ale je tento film opravdu v něčem vyjímečný, tak v DĚSIVÝCH SCÉNÁCH, kterých je tam, díky bohu, požehnaně už samotnho začátku. A i přes to, že jsem už viděla hodně děsivých filmů, tak mi tuhla krev v žilách. Uf, ještě teď se bojím!!!

Střihoruký Edward (1990)

Burtonovy filmy jsou zajímavé tím, že i když je atmosféra v jeho filmech lehce nepříjemná, tak si dokáže získat diváky a fanoušky. No, a když se do toho vloží ještě Johnny Depp, tak vznikne zajímavé, trochu divné, ale kvalitní dílo u kterého hned po začátku filmu poznáte, kdo to točil.

Interview s upírem (1994)

Opravdu zajímavý horor, který pro mě není ani tak zajímavý tím, že je strašidelný, ale zajímá mě hlavně kvůli hercům. Tom Cruise tady předvádí jeden ze svých nejlepších výkonů, Brad Pitt byl taky dobrý, i když zrovna nepatří mezi moje "nej", Kirsten Dunstová v roli malé potvory předvádí taky dobrý (a z toho, co jsem s ní viděla, první a poslední dobrý) výkon. No, a sympaťáky Slatera a Banderase mám ráda už hodně dlouho..

Trhala fialky dynamitem (1992) odpad!

Česká komedie plná trapností a nevydařených pokusů o vtipnost. Dokonce i ta Helena Růžičková nic moc nepředvedla!

Zamilovaná (2000) (seriál) odpad!

Ona je zamilovaná a já poblitá...

Dynastie (1981) (seriál) odpad!

Pro mě je to druhý Dallas, takže dávám i stejné hodnocení..

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

Doktor z hor, seriál z prdele...

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Na co jaderný zbraně? Vždyť jsou tu Mladí a neklidní! A ona tam hrála i Eva Longoria...