Zúčtování s minulostí (2001)

1099. hodnocený film: Bláznivá německé komedie, kde se banda pankáčů bouří proti režimu. Til Schweiger mě vážně baví a je zde spouta jiných vtipných rolí. Není to jen hloupá komedie, kde jde o to, jak zabít čas, ale tahle komedie myslí i na diváka. Ukazuje mu spoustu vtipných momentů, dobré herecké výkony, vtipnou zápletku i povedené rozuzlení. 5* si tenhle film ode mě zaslouží. 5*

Rychle a zběsile 5 (2011)

1089. hodnocený film: Podle hodnocení je tohle nejlepší díl z celé série. Určitě to tak i bude, protože tu máme pořád spoutu nadupanejch aut, krásný holky, Vina Diesela a Paula Walkera a ještě navíc spoustu akce a napětí. Navíc se do hry připletl ještě Dwayne Johnson. Filmu se nedá po stránce vizuálních efektů, akce a napětí vytknout téměř nic, ale ta hudba je díl od dílu horší. Určitě si film ale zaslouží 5* už jen za ty vynikající demoliční honičky v centru Ria, kterými tvůrci opepřili konec filmu. 5*

Cesta (2009)

1083. hodnocený film: Postapokalyptická podoba světa, která mě snad vyděsila ze všech filmů nejvíce. Na světě je jen pár lidí a ti se navzájem zabíjejí a shovávají se jeden před druhým z obavy o svůj holý život. Krásně zpracovaný film, kde Viggo Mortensen ztvární hlavní roli a jindy herečka, která je hlavní hrdinkou všech svých filmů, tedy Charlize Theron, je jen vedlejším článkem snímku. Skvělé scény, ohromný boj o život a překrásný moment, kdy otec se synem konečně dojdou k oceánu. Film si jednoznačně zaslouží 5* a mohu jen s hrůzou na něj zavzpomínat, jak jsem se o postavy ve filmu bál. 5*