Hodiny (2002)

Když jsem tenhle film viděl v kině poprvé a v originálním znění, byl jsem přímo u vytržení. Když jsem ho ale viděl asi ještě 2x už s českým dabingem, nikdy jsem ho nedodíval, protože pro mě ztratil něco ze svého půvabu. Ten dabing si to u mě fakt asi posral. Ale.. .Až ho budou dávat v telce znova, tak se pokusím znova vydržet a třeba i změním své hodnocení...

Holky to chtěj taky (2001)

Ten českej název je docela dobrej, herci by možná nebyli taky špatní, ale působí to jako jeden velkej kýč. Kdo si chce užít Maxe Riemelta dositosti, nechť se podívá na film Napola. Tohle si ale zaslouží jen 2*.

Homolka a tobolka (1972)

Kdo jinej by mohl udělat na horách takový rozruch, než právě Homolkovi. Nejdříve se pohádají s rádoby umělcem, pak s lidmi, kteří si s nimi chtějí prohodit pokoje a pak i mezi sebou. Homolkovi já mám skutečně rád a myslím si, že je to jedna z nejpovedenějších seriálových rodin, které se zrodily na našem území. 5* si film zaslouží, protože je podobně jako ostatní dva filmy výborný a hlavně vtipný. 5*

Honey (2003)

Kromě nádherné Jessicy se tam ničeho dobrého nedočkáte. Planej příběh a jinak samí neherci nebo blbci. Je až k nevíře, jak se ta holka umí hejbat. Krása pohledět. Jestli ji zbožňujete, tak není co řešit a ten film musíte vidět, protože je fakt skvělá. Jestli vás nebere a ta muzika taky ne, tak jděte radši do lesa... Tam si užijete víc.

Hon na čarodějnice (2011)

1052. hodnocený film: Ani jsem od tohohle filmu moc nečekal, ale musím říct, že mě hodně překvapil. Hodně mile překvapil... Jasně, známe to. Tam, a většinou už to i platí, kde se objeví Nicolas Cage, je jistotou spousta akce, pitomý řečičky, hraní si na super chlápka a moralizování nad všemi tématy světa. Z 90% se s tím tady setkáváme taky, ale film má skvělou atmosféru a působí hodně temně. Navíc mě hodně mile překvapil výkon Rona Perlamana, který byl skvělým parťákem pro Nicolase Cage. Jedinou kaňkou na celém tom filmu je závěrečná podoba satana a nevzhledné vizuální efekty, které působí dost dětsky, až komicky. Jinak skvělý příběh, skvělé kostýmy a přiměřená porce akce i "cageovského" humoru. 4* jsou tedy jasně dané, akorát mě zamrzela téměř nepřítomnost hudby nebo jí bylo tak málo, že se zcela z filmu vytrtila. 4*

Hon na nacisty (2006) (TV film)

823. hodnocený film: Skutečné a autentické záběry můžete vidět ve spoustě dokumentů. Tady navíc i záběry na zohavená lidská torza a skutečné výpovědi pamětníků. 5* a rozhodně bych si to, být vámi, nenechal ujít. 5*

Hooligans (2005)

709. hodnocený film: Škoda jen, že jsem se podíval nejdříve na 2. díl, jinak maximální nadšenost. Pravdivost a věruhodnost ve filmu je a přímo z něj čiší. Fotbalová láska je jako posedlost Satanem a vy jdete do pekla, protože jste schopni se kvůli svému týmu nechat zmrzačit. Nádherný obrázen toho, jak to asi vypadá v Anglii. To Češi se mohou skutečně jít zahrabat. Skvělé herecké výkony a super závěr filmu. Úžasný Elijah Wood, takže 5* ukazuje na mou maximální spokojenost. 5*