• Thriller

Copak je to za vojáka... (1987) odpad!

Tak tuhle debilitu jsem nedokoukal. Kdyz jsem nekde v pulce prisel na to, ze to zhovadily nahaneni esembakama je hlavni naplni filmu, tak jsem to smazal a sel se vyzvracet. Socialisticka zhovadilost.

Det okända. (2000)

Miluju "lesni" found footage horory a tenhle se kurva poved. I na druhy skouknuti je to stale na 4 hvezdy.

V hlubinách země (2013)

Cekal jsem od toho vic. Je to takovy nemastny neslany. Mam za to, ze ze zasypanyho dolu a uvezneny party horniku jde vydolovat tizivejsi atmosfera.

Slaměný klobouk (1971)

Az doted jsem netusil, ze i s armadou tech nejlepsich ceskych hercu bylo mozny natocit shit. Ale zazraky se holt dejou. Situacni crazy komedie nam fakt nejdou..

Doo gaeui dal (2012)

Prumerna korejska ducharina odehravajici se v dome ze kteryho neni uniku. Divat se na to sice da, ale neni to nic co by cloveku utkvelo v mysli.

Mooseowoon iyagi (2012)

Z tech peti povidek se mi docela libila ta prvni, respektive druha kdyz budu pocitat i tu hlavni kterou se ostatni prolinaji. Zkratka ta s detma "Sun and Moon". Ta byla pomerne strasidelna, napinava a celkem i napadita. Zbytek je uz takovej prumernej, az podprumernej. Rozdelil bych to asi nasledovne - 3/4/3/2/2. Celkove poctiva 3.

Found (2012)

Amaterska nuda s otresnyma hercema a par gumovych hlav k tomu. Dalsi z mnoha filmu na csfd kterej me dokonale zmat svym vysokym ohodnocenim. Ale odted uz tu nikomu neverim ani slovo.

V bolestech (2013) odpad!

Jak mi zacne u filmu padat hlava, tak je vzdycky neco spatne...asi nejhorsi FF co jsem videl. Od pulky jsem zacal preskakovat a asi 10 minut pred koncem (pri nejaky sileny prestrelce s komandem) jsem usnul, takze ani nevim jak to dopadlo. Namet absolutni volovina, herci debilni a spousta kravin okolo. Dost me iritovalo jak kazdej francouz a ital umi perfektne anglicky. Dokonce i nejakej dedek s vinem z vesnice.

Nepřítel (2013)

Dlouho jsem vahal jestli dam 3, nebo 4 hvezdy, protoze ctyri jsem dal Prisoners (a jinym filmum) ktery se mi libily vic. Na druhou stranu, tri hvezdy jsem dal mnohem horsim filmum. Takze je to nekde mezi, ale diky temny atmosfere spis bliz k tem ctyrem. Jako vzdycky jsem to nepochopil, protoze jsem dost tupej a musel jsem si vysvetleni vygooglit :) a na konci to bylo jakoze WTF?...useknuty. Hrat tam nekdo jinej nez Gyllenhaal, tak tomu ctyri nedam.

Bytost (1982)

Kdyz jsem to videl pred lety po prvy, tak se mi to libilo nejak vic a dal jsem tomu dokonce 4 hvezdicky. Ale tedka po druhy projekci uz mi to prislo spis jako takovej lepsi ducharskej prumer.